AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Nine Inch Nails - Not The Actual Events

2016-12-27 (Aktualności)

"Not The Actual Events", to nowa EP-ka zawierająca 5 utworów, które Reznor, z teraz już oficjalnym członkiem zespołu, Atticusem Ross'em, stworzyli, biorąc nieoczekiwany zwrot w relacji do ich poprzedniego wydawnictwa, "Hesitation Marks" z 2013, a jakie brzmią zupełnie inaczej niż ich obecna muzyka filmowa.
"Jest to nieprzyjazny, zdecydowanie nie do przeniknięcia zapis jakiego musieliśmy dokonać" mówi Reznor. "Jest to EP-ka, ponieważ taki format jest właściwy, aby opowiedzieć tą historię."
 

Machinista - Seconds Minutes Hours

2016-12-23 (Aktualności)

"Seconds Minutes Hours" jest pierwszym efektem współpracy pomiędzy Machinista a ich nową wytwórnią płytową Infacted Recordings. Ten zawierające dwa utwory singiel jest cyfrowym zapisem będącym przedsmakiem tego, co znajdzie się nadchodzącym, nowym albumie Machinista jaki będzie wydany w 2017.
Teksty, wokal J.Lindqwister, muzyka: R.Flow, gościnnie na gitarze BRD.
Zdjęcia Colin Greenhill; stworzony i wyprodukowany przez Machinista w 2016 w Malmö/Kalmar.
 

Rome - The Hyperion Machine

2016-12-22 (Aktualności)

Literackie i filozoficzne tematy są na tym wydawnictwie tak samo zróżnicowane jak muzyczne inspiracje. Album zawiera utwory w rozpoznawalnym stylu Rome dark folk jak ‘The Secret Germany', ‘Celine in Jerusalem' i post industrial wave ‘Transference', ‘Skirmishes for Diotima'.
Co więcej na tym krążku znajduje się coś co ucieszy fanów, a mianowicie duet ‘Stillwell' z legendarnym szwedzkim artystą i przyjacielem Thåströmem.
Na wiele sposobów, ‘The Hyperion Machine' jest zwyczajnym muzycznym albumem, a jednocześnie jest czymś więcej. Tworzy wspaniały, zmysłowy komentarz do początków teraźniejszości, przeszłości i przyszłości tego, co jest tu i teraz.

Paleowolf - Genesis

2016-12-21 (Aktualności)

Paleowolf to poboczny projekt Scorpio V z Metatron Omega.
Prehistoryczna podróż w czasy sprzed cywilizacji odznacza swoje piętno na ziemi. Dalekie dźwięki lasu malują obraz świata nietkniętego ręką współczesnego człowieka. Szamani paleolitu intonują nad potężnymi, plemiennymi bębnami, podczas gdy antyczny człowiek wyrasta ze zdobyczy na predatora. Noc jest młoda a krwawe łowy zaraz się rozpoczną.

Tenek - Imitation of Life

2016-12-20 (Aktualności)

'Imitation of Life' - dostarcza więcej zremasterowanego brzmienia, wraz z dwoma genialnymi remiksami: utrzymanym w analogowych dźwiękach lat 80-tych remiksie Nika Hodges'a i przeróbce o mrocznym, rockowym zabarwieniu Ghostlights/Sam Morrison. A potem następuje coś zupełnie innego i niespodziewanego dla tego wydawnictwa - niezwykła wersja z pianinem "A New Foundation" Matta Jessup'a.
'What Kind of Friend?' - ma dwie wyjątkowe wersje alternatywne: ostry miks powerhouse w wykonaniu dobrze znanego w Wielkiej Brytanii kompozytora/producenta Andy Gray'a/ Grayedout, do tego nieoczekiwane mroczne brzmienie jakie dostarcza remiks w wykonaniu Martina Swan'a/Vile Electrodes.
Bonus jest podsumowaniem zremasterowanego utworu "Sombre Friday", który pierwotnie ukazał się na pierwszym krążku Tenek "Stateless".
 

Marc Heal - The Hum

2016-12-19 (Aktualności)

Debiut legendy alternatywy Marca Heal'a, frontmana Cubanate, C-Tec, Pigface i Ashtrayhead. Album zawiera dziesięć nowych utworów nagranych w Singapurze i w wielu przypadkach inspirowanych chaotycznym życiem wschodnich metropolii.
"Cóż, był to dla mnie niesamowity proces. Dawno nic mnie nie zainspirowało do stworzenia muzyki. Latami nic nie nagrywałem. Nagle nie mogłem przestać. Stworzyłem 16 utworów w 5 tygodni." mówi Marc.
Pomimo tego, że wciąż korzysta z ostrej elektroniki, opartej na muzyce industrialnej, brzmienie nowego krążka różni się od twórczości Cubanate.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]