AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Paradise Lost - Medusa

2017-08-23 (Aktualności)

Właśnie to straszne stworzenie Paradise Lost wybrali jako temat przewodni swojego 15 albumu studyjnego, jako że, z filozoficznego punktu widzenia, jest ona czymś więcej niż tylko zwyczajnym potworem. Wokalista Nick Holmes zaczął zbierać materiały i zaintrygowany odnalazł szersze znaczenie jakie kryje się pod symbolem Medusa.
"Próby unikania patrzenia jej w oczy reprezentują unikanie pozornie depresyjnej rzeczywistości w której wszechświat nie ma znaczenia", jest ideą jaką zaadoptował amerykański pisarz Jack London, jak również ideą, która w łatwy sposób mogłaby się pojawić w tekstach Paradise Lost w ostatnich 3 dekadach.
 

Eisbrecher - Sturmfahrt

2017-08-21 (Aktualności)

Oto nadchodzi najnowszy album od legendarnego zespołu Eisbrecher. Nowe wydawnictwo zatytułowane jest "Sturmfahrt" i zawiera 14 zupełnie nowych utworów. Przygotujcie się na podróż wypełnioną zupełnie niespotykanymi przeżyciami!
 

Lacrimosa - Testimonium

2017-08-18 (Aktualności)

"W 2016, świat stracił zbyt wielu wspaniałych artystów - którzy stworzyli wyjątkowe chwile dla wieczności! Dorastałem z ich sztuką, wielkością, megalomanią, wyjątkowością, a cały ich dorobek ukształtował moje dzieciństwo i młodość i często mnie prowadził: wizjonerska wszechstronność Davida Bowie, nie mająca sobie równych wyjątkowość Prince'a, głębia, melancholia i pokora Leonarda Cohen'a! Dzięki ich dziełom, nauczyłem się nie tylko słuchania muzyki ale również jej odczuwania! To co tworzyli było dla mnie inspiracją aby wejść w magiczny świat muzyki! Ten album dedykuję im wszystkim - jako podziękowanie"- Tilo Wolff.
 

Marsheaux - Get the Balance Right

2017-08-16 (Aktualności)

Wydanie EP-ki ‘Get the Balance Right!' wreszcie zostało potwierdzone. Marsheaux specjalnie ponownie nagrało "Get the Balance Right" dla Hansa Studios w zeszłym miesiącu.
Aby zadowolić publiczność, i 'tylko' z 2-letnim opóźnieniem w stosunku do ogłoszonej pierwotnie daty, EP-ka wychodzi teraz ku uciesze większego audytorium. EP-ka zawiera dwie wersje singla Depeche Mode z 1983, w tym instrumentalną stronę B ‘The Great Outdoors!', a do tego 2 wcześniej nie wydane wersje ‘Now this is Fun': nagraną na żywo w Szwecji plus nową wersję ‘The Eagle has landed' z ‘Now this is Fun', z wokalami Marsheaux.

Inkubus Sukkubus - Belas Knap

2017-08-04 (Aktualności)

‘Belas Knap’ to drugi album z serii ‘Tales of Witchcraft & Wonder’ zespołu Inkubus Sukkubus. CD jest 22 wydawnictwem w historii grupy i zawiera 11 zupełnie nowych utworów i 2 radykalne przeróbki poprzednio wydanych już kawałków.
'Belas Knap' jest włóczęgą poprzez nawiedzone, nieprzyjazne światy, od zawsze związane z tragedią, nieszczęściem, pasją i przemocą. 'Belas Knap' zabiera w podróż w na pozór idylliczną, wiejską baśń, do arkadii Cotswold sprzed industrialnej epoki, po to tylko, aby wyeksponować zimną rzeczywistość i brutalną dystopię morderstwa, samobójstwa, szaleństwa, zazdrości i nadużyć, gdzie życie jest krótkie i okrutne, a kilka chwil szczęścia trzeba chwytać natychmiast obiema rękami.

Inertia - Only Law

2017-08-02 (Aktualności)

Inertia wydaje pierwszy singiel zatytułowany "Only Law" z nadchodzącego, nowego albumu "Dream Machine". Singiel ten zawiera 8 utworów - oprócz tytułowego kawałka znalazło się na nim jego 7 remiksów. Jest to dobry przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na płycie zapowiadanej na październik.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]