AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Crematory - Live Insurrection

2017-08-31 (Aktualności)

Crematory wydaje nowe CD+DVD "Live Insurrection". Wydawnictwo zawiera cały występ z uznanego, niemieckiego festiwalu Bang Your Head z 2016, jak również cztery wideoklipy na DVD wraz z ich ostatnim albumem "Monument"!
Już od ponad 25 lat, wiodący gotycko-metalowy zespół Crematory inspiruje niezliczoną liczbę fanów w kraju i zagranicą. Od momentu założenia w 1991, zespół wydał dwanaście albumow studyjnych, a do tego wiele singli, EP-ek, kompilacji i nagrań na żywo.

Hecq - Chansons de Geste

2017-08-30 (Aktualności)

Wraz z 'Chansons de Geste' Hecq prezentuje bardzo osobiste wydawnictwo, pomyślane jako pamiątka i dedykacja dla minionych wydarzeń i osób. Podstawą do nagrania 11 nawiedzonych utworów były oryginalne nagrania z taśm, jakie powstały przy udziale Boysen'a i jego rodziny w ostatnich dekadach na prywatny użytek, począwszy od etiud na pianino, aż po dzieła klasycznych kompozytorów jak J.S. Bach i Johannes Brahms.
Utwory zostały odrestaurowane, ożywione i przearanżowane. Każda z taśm została zgrana na twardy dysk, pętle i fragmenty zostały wyodrębnione z tego dźwiękowego terenu, a kolekcja została ponownie nagrana.
Taśmy zostały odtworzone we wnętrzu kościoła, a naturalny pogłos lokalizacji został wykorzystany do stworzenia taśmy matki.
 

Lucifer's Aid - Human Rights

2017-08-29 (Aktualności)

W 2017 zespół Lucifer's Aid zagrał na największych festiwalach w Niemczech. Zanim jednak rozpoczął swoją trasę, odpowiedzialny za grupę Carl Nilsson wydał limitowaną EP-kę "Control Yourself". Teraz przyszła pora aby ukazał się drugi album "Human Rights". Jest to dziesięć utworów nagranych bez żadnej ściemy, na pełnej mocy. Lucifer's Aid wnosi nowe życie i energię na scenę, o której wielu już myślało, że jej data przydatności dawno przeminęła.

Unzucht - Widerstand

2017-08-28 (Aktualności)

Gdy grają na żywo, ich emocje zawsze przejmują kontrolę, uwalniając falę niezrównanej energii, jakiej nie da się odtworzyć w studio. Wzmacniacze są ustawione na 11, artyści dają z siebie wszystko, a specjalny rodzaj więzi z publiką skutkuje podgrzaniem atmosfery, co tworzy jedyne w swoim rodzaju, wspólne przeżycie.
"Widerstand" przedstawia te wyjątkowe "chwile w czasie" w najlepszej jakości na CD i DVD. Grając w ramach trasy "Neuntöter Tour" w szczelnie wypełnionym klubie Knust w Hamburgu, Unzucht efektywnie prezentuje, dlaczego uważany jest za jeden z najlepszych niemieckich zespołów grających na żywo: surowi, uroczy i energetyczni, miksują powstały z ich rozpoznawalnego brzmienia potencjał z wzajemnym oddziaływaniem melodyjnej głębi z bezlitosnymi, agresywnymi atakami.
 

Epica - The Solace System

2017-08-25 (Aktualności)

Epica ogłasza wydanie nowej EP-ki "The Solace System". Zawiera ona 6 utworów i została nagrana, zmiksowana i zmasterowana przez Joosta van den Broek'a i Jacoba Hansen'a. Wspaniałą grafikę stworzył ponownie Stefan Heilemann.
Utwór tytułowy, "The Solace System" jest już dostępny. Singiel zawiera świetne, animowane wideo, które stworzył mistrza anime, Davide Cilloni.
 

Paradise Lost - Medusa

2017-08-23 (Aktualności)

Właśnie to straszne stworzenie Paradise Lost wybrali jako temat przewodni swojego 15 albumu studyjnego, jako że, z filozoficznego punktu widzenia, jest ona czymś więcej niż tylko zwyczajnym potworem. Wokalista Nick Holmes zaczął zbierać materiały i zaintrygowany odnalazł szersze znaczenie jakie kryje się pod symbolem Medusa.
"Próby unikania patrzenia jej w oczy reprezentują unikanie pozornie depresyjnej rzeczywistości w której wszechświat nie ma znaczenia", jest ideą jaką zaadoptował amerykański pisarz Jack London, jak również ideą, która w łatwy sposób mogłaby się pojawić w tekstach Paradise Lost w ostatnich 3 dekadach.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]