AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Psy’Aviah - Chasing The Speed Of Light

2016-11-11 (Aktualności)

Nowa EP-ka "Chasing The Speed Of Light", została nagrana przy udziale Kyoko Baertsoen (ex-Hooverphonic, Lunascape) i jej wyjątkowej barwy głosu, która tak dobrze pasuje do ponurej mieszanki rytmów trip-hop i linii basu EBM na "Alcubierre Drive", oraz Fallon Nieves i jej mocnego wokalu z tanecznym nastawieniem w "Not What I Expected", z wyrazistymi liniami syntezatorów i urzekającym brzmieniem, które ładnie podsumowuje niesamowitą dychotomię dźwięków Psy’Aviah, począwszy od utrzymanej w średnim tempie elektroniki aż do nowoczesnych klubowych piosenek o mrocznym, industrialnym brzmieniu.

Siva Six - Dawn Of Days

2016-11-09 (Aktualności)

Kultowy duet Siva Six powraca! Elektroniczno analogowy rytuał pełen brudnych, potężnych, apokaliptycznych i emocjonalnych bitów dark electro/industrial, niesławnego zespołu z Aten, znanego z troski o jakość a nie o ilość! Poza charakterystycznym dla Siva Six stylem harsh dark elektro, "Dawn Of Days" przybiera również kolejny dźwiękowy wymiar poprzez integrację tradycyjnych wschodnich instrumentów, na których zagrał utalentowany muzyk teatralny G. Diamantopoulos, jak również niesamowite partie gitar w wykonaniu Boog (Junksista), w wyjątkowym kowerze głównego motywu z filmu "28 Days Later".

Sirenia - Dim Days of Dolor

2016-11-08 (Aktualności)

"Dim Days of Dolor" zawiera 11 nowych utworów i specjalny bonus!
Wszystkie nagrania zostały zakończone a wydawnictwo miksowane jest w Hansen Studios. Nowy rozdział w historii Sirenia, jednego z największych i najbardziej popularnych zespołów gatunku, a oprócz tego dowód na to, że mrok w zestawieniu z eleganckim przepychem i metalowym uderzeniem, mogą oznaczać czystą rozkosz.

Snog - The Clockwork Man (Non-Compliant Remixes in The Age of Obedience)

2016-11-07 (Aktualności)

Z głębi pomieszczenia maszynowni handlowej i we współpracy z Schmerk Industries - nadchodzi "The Clockwork Man" – mechaniczna, blokująca istota składająca się z różnych części: ciała, automatyki i cyfrowej postaci. Lo, to nowa istota odpowiedzialna za "The Clockwork Man" - jako że on (czy ona) jest zsyntezowana przez takie międzynarodowe konglomeraty jak Aesthetic Perfection, Angelspit, Ross Healy i wielu innych, co skutkuje optymalnym spożyciem.

Näo - Duel

2016-11-04 (Aktualności)

Intrygujące intro niesione przez pełną napięcia elektronikę i przetworzone wokale to tylko preludium do zapierającej dech w piersiach dźwiękowej nadwyżki i potężnej dawki linii basu, ostrych gitarowych riffów, mocnych bitów i majestatycznych syntezatorów. W rozwijającej się wciąż progresji intensywności, spokojne i medytacyjne notywy zmieniają się w uzależniające wybuchy siły i potęgi. Podstawowe elementy zaawansowanych eksperymentów elektronicznych, industrialu, post- i progresywnego rocka, które są alchemicznie blokowane w najbardziej idealny sposób, jaki jest niekwestionowanym znakiem rozpoznawczym Näo.

Hologram_ - Amen: Requiem for Heart Fragment

2016-11-03 (Aktualności)

Hologram_ dekonstruuje i rozszerza coś osobistego, korzystając z zewnętrznych sił fantazmagorii.
11 utworów przedstawia oszałamiającą kombinację brzmienia i stylu, który łączy elementy industrialu z obrazowymi orkiestracjami, idm i błyskiem. Ciężkie, powtarzające się bity, rzadko spotykane synkopowate linie perkusji i potężne linie basu zawierają wybitnie niskie częstotliwości, które zawierają uzależniającą fuzję mrocznych, epickich futurystycznych melodii i pejzaży dźwiękowych.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]