AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Inkubus Sukkubus - Belas Knap

2017-08-04 (Aktualności)

‘Belas Knap’ to drugi album z serii ‘Tales of Witchcraft & Wonder’ zespołu Inkubus Sukkubus. CD jest 22 wydawnictwem w historii grupy i zawiera 11 zupełnie nowych utworów i 2 radykalne przeróbki poprzednio wydanych już kawałków.
'Belas Knap' jest włóczęgą poprzez nawiedzone, nieprzyjazne światy, od zawsze związane z tragedią, nieszczęściem, pasją i przemocą. 'Belas Knap' zabiera w podróż w na pozór idylliczną, wiejską baśń, do arkadii Cotswold sprzed industrialnej epoki, po to tylko, aby wyeksponować zimną rzeczywistość i brutalną dystopię morderstwa, samobójstwa, szaleństwa, zazdrości i nadużyć, gdzie życie jest krótkie i okrutne, a kilka chwil szczęścia trzeba chwytać natychmiast obiema rękami.

Inertia - Only Law

2017-08-02 (Aktualności)

Inertia wydaje pierwszy singiel zatytułowany "Only Law" z nadchodzącego, nowego albumu "Dream Machine". Singiel ten zawiera 8 utworów - oprócz tytułowego kawałka znalazło się na nim jego 7 remiksów. Jest to dobry przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na płycie zapowiadanej na październik.

God Module - Does This Stuff Freak You Out?

2017-08-01 (Aktualności)

God Module przedstawia "Does This Stuff Freak You Out?" pierwszą w swojej 18-letniej historii retrospektywną kolekcję 2CD! Od zwyczajnego wydawnictwa "najlepsze przeboje", ten podwójny krążek jest miksem God Module ich najbardziej popularnych utworów, a do tego zawiera rzadko spotykane piosenki, alternatywne wersje, remiksy i wyjątkową grafikę.

ProtoU & Hilyard - Alpine Respire

2017-07-24 (Aktualności)

ProtoU wraz z Hilyard łączą siły aby nagrywać w terenie w ramach tej intensywnej współpracy.
"Alpine Respire" wciąga słuchacza w nagrania w terenie z dwóch kontynentów. Ciepłe drony kontrastują z kroplami deszczu i dźwiękami jakie wydają zwierzęta na wciąż dzikich terenach. Ten gęsty album zaprasza do eksploracji nieznanych zakątków Ziemi. Od złowrogich gór aż po mroczne lasy.

Nagrany i wyprodukowany przez - Sasha Cats i Bryan Hilyard;
Grafika i mastering - Simon Heath.
 

Hocico - The Spell Of The Spider

2017-07-21 (Aktualności)

Erk Aicrag i Racso Agroyam, znani jako Hocico, odgrywają znaczącą rolę w kształtowaniu całego gatunku hard elektro. Duet zdołał odmienić mroczną stronę muzyki elektronicznej zupełnie nową mieszanką ostrych bitów, nieograniczonego gniewu, agresywnych okrzyków i twórczej magii dźwięków.
"The Spell Of The Spider" przynosi utwory najlepsze, ulubione i przeboje, do tego niewydane kawałki z ponad dwóch dekad, na odpowiednio zremasterowanej przez zespół kompilacji. Świętując ponad 2 dekady istnienia grupy, jest to idealny punkt wyjścia dla amatorów nowego brzmienia, a podróż dźwiękowego spełnienia dla fanów i kolekcjonerów.

Suicide Commando - Forest Of The Impaled

2017-07-19 (Aktualności)

Belgijski pionier hard-elektro Suicide Commando powraca ze swoim najmroczniejszym i najbardziej intensywnym albumem w historii. "Forest Of The Impaled" będzie wydany w postaci regularnej płyty CD, wyjątkowej 2CD, 2LP+CD i jako limitowany box 4CD dla fanów.
Na swoim najnowszym wydawnictwie odpowiedzialny za Suicide Commando Johan van Roy zabiera w najmroczniejszą podróż ludzkiej psychiki, pozwalając wziąć udział w walce z demonami jakie nawiedzają go przez całe życie. Suicide Commando stawia na maksymalną intensyfikację na "Forest Of The Impaled", tworząc ponurą bestię na krążku, który celuje prosto w samo sedno.
Potwór złożony z bitów, basu, złowrogich pejzaży dźwiękowych i wściekłych okrzyków, to album który całym sercem obejmuje przeszłość grupy, dodając złożone wielowarstwowe struktury, nieznośne uczucia i dojrzałość, wznoszącą całość daleko poza standardy gatunku. Ostre, bezlitosne i często osobiste brzmienie, sprawia że Suicide Commando utrzymuje hard elektro przy życiu.


 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]