AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Aengeldust - Agent Orange

2017-06-22 (Aktualności)

Wznosząc się z bezkompromisowych korzeni ściśle industrialnego noise, Aengeldust dokłada struktury w kompozycjach, ładując warstwy harsh elektro z ciężkimi i prowokującymi samplami, aby praca mogła iść naprzód. "Agent Orange" atomizuje wszystkie kluby undergroundowe, grając bezlitosny industrial swojej przemieszczającej się, masochistycznej publice. Opresyjne sample wokalne wzmacniają gęstą atmosferę utworów, podczas gdy wybijany rytm marszowy będzie trwał aż do granic końca świata. Maszynowy noise niczym wstrząsy elektryczne wywołuje obezwładniające uczucie sprzecznych reakcji neuronów, co tylko wzmacnia uzależnienie od tych obcych, hipnotyzujących dźwięków.

Schwarzblut vs. Saeldes Sanc - Wildes Herz

2017-06-21 (Aktualności)

Schwarzblut i Saeldes Sanc powracają z "Wildes Herz", fuzją dwóch zespołów o podobnych korzeniach i początkach. Dzieląc pasję w zmienianiu antycznych języków i romantycznej poezji w melancholijne kompozycje o znakomitym odbiorze. Będąc w tym samym studiu nagrań, łącząc pomysły i energię, od razu wzmocnili siłę oddziaływania, co przełożyło się na jakość utworów. Sposób w jaki głosy Hannah i Angeliki się nakładają, wznosi mroczne i przerażające piękno brzmienia 'Palästinalied' i 'Ich minne sinne' na nowe wyżyny.
 

Cypress Grove & Lydia Lunch - Under The Covers

2017-06-20 (Aktualności)

"Under The Covers" to pierwszy album jaki Lydia Lunch nagrała z utworami innych artystów.
Jak można się spodziewać, wybór piosenek w tej kolekcji to materiał sięgający niezwykle popularnych i wściekle mrocznych kawałków, od Jon Bon Jovi do Aarona Lee Tasjan'a. Lunch postanowiła również nagrać kower jednej z własnych kompozycji. Czy to wspólnie stworzone utwory, czy też mistrzowskie interpretacje klasycznych piosenek, na "Under the Covers" Lydia Lunch i Cypress Grove wciąż zachwycają.
 

The Dreaming - From The Ashes

2017-06-19 (Aktualności)

The Dreaming to zespół grający intensywny, wciągający industrial rock, powstały z połączenia sił założycieli Stabbing Westward. Album z 2015 "Rise Again" był dobrze odbierany zarówno przez fanów jak i krytyków. The Dreaming prezentuje teraz krążek "From The Ashes", nowego kompana "Rise Again", który zawiera zremiksowane i przetworzone wersje utworów w wykonaniu Christophera Hall'a, Waltera Flakus'a i Carltona Bost'a pochodzące właśnie z tej płyty.

Die Form - Baroque Equinox

2017-06-18 (Aktualności)

Nowy grzech pierworodny. Nowy raj. Nowy początek, stworzony przez kolejny koniec.
"Baroque Equinox" to cielesna i odważna siła w nowym wieku. Manifest pokazujący zarówno przyszłość i spoglądający w przeszłość.  Nowa równonoc. Noc i dzień są takie same i nie ma metafory która opisałaby lepiej Die Form.
Genialny album stworzony przez pionierów muzyki elektronicznej, "Baroque Equinox" obejmuje mocne elektro i awangardę, barokowe hipnotyzujące bogactwo i sterylny bit, rapsodię i brutalną siłę z panoptikonem elektro, industrialu, techno, muzyki klasycznej, erotyzmu, poezji i teatru Butoh z dalekiego wschodu.
 

Nowy album Echoes of Yul - "The Healing Sessions" już dostępny!

2017-06-14 (Aktualności)

"The Healing Sessions" to materiał, który powstał w tym samym czasie, co "The Healing" i został wcześniej opublikowany wyłącznie na kasecie, w nakładzie zaledwie 50 szt. Przesłuchaliśmy go niedawno i okazało się, że wciąż brzmi świeżo i dobrze; szkoda więc marnować go, ukrywając przed światem. Dając mu drugie życie, publikujemy "The Healing Sessions" na nośniku CD.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]