AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

ProtoU & Hilyard - Alpine Respire

2017-07-24 (Aktualności)

ProtoU wraz z Hilyard łączą siły aby nagrywać w terenie w ramach tej intensywnej współpracy.
"Alpine Respire" wciąga słuchacza w nagrania w terenie z dwóch kontynentów. Ciepłe drony kontrastują z kroplami deszczu i dźwiękami jakie wydają zwierzęta na wciąż dzikich terenach. Ten gęsty album zaprasza do eksploracji nieznanych zakątków Ziemi. Od złowrogich gór aż po mroczne lasy.

Nagrany i wyprodukowany przez - Sasha Cats i Bryan Hilyard;
Grafika i mastering - Simon Heath.
 

Hocico - The Spell Of The Spider

2017-07-21 (Aktualności)

Erk Aicrag i Racso Agroyam, znani jako Hocico, odgrywają znaczącą rolę w kształtowaniu całego gatunku hard elektro. Duet zdołał odmienić mroczną stronę muzyki elektronicznej zupełnie nową mieszanką ostrych bitów, nieograniczonego gniewu, agresywnych okrzyków i twórczej magii dźwięków.
"The Spell Of The Spider" przynosi utwory najlepsze, ulubione i przeboje, do tego niewydane kawałki z ponad dwóch dekad, na odpowiednio zremasterowanej przez zespół kompilacji. Świętując ponad 2 dekady istnienia grupy, jest to idealny punkt wyjścia dla amatorów nowego brzmienia, a podróż dźwiękowego spełnienia dla fanów i kolekcjonerów.

Suicide Commando - Forest Of The Impaled

2017-07-19 (Aktualności)

Belgijski pionier hard-elektro Suicide Commando powraca ze swoim najmroczniejszym i najbardziej intensywnym albumem w historii. "Forest Of The Impaled" będzie wydany w postaci regularnej płyty CD, wyjątkowej 2CD, 2LP+CD i jako limitowany box 4CD dla fanów.
Na swoim najnowszym wydawnictwie odpowiedzialny za Suicide Commando Johan van Roy zabiera w najmroczniejszą podróż ludzkiej psychiki, pozwalając wziąć udział w walce z demonami jakie nawiedzają go przez całe życie. Suicide Commando stawia na maksymalną intensyfikację na "Forest Of The Impaled", tworząc ponurą bestię na krążku, który celuje prosto w samo sedno.
Potwór złożony z bitów, basu, złowrogich pejzaży dźwiękowych i wściekłych okrzyków, to album który całym sercem obejmuje przeszłość grupy, dodając złożone wielowarstwowe struktury, nieznośne uczucia i dojrzałość, wznoszącą całość daleko poza standardy gatunku. Ostre, bezlitosne i często osobiste brzmienie, sprawia że Suicide Commando utrzymuje hard elektro przy życiu.


 

Various Artists - Amphi Festival 2017

2017-07-18 (Aktualności)

Out Of Line Music przedstawia oficjalne wydawnictwo CD dla Amphi Festival 2017. Tegoroczny festiwal ponownie będzie gościć wiele popularnych zespołów sceny gothic i elektro, a płyta "Amphi Festival 2017"- to kompilacja, która zawiera uniwersalną selekcję najlepszych grup jakie na nim wystąpią, od największych projektów, przez kultowe zespoły aż po obiecujące debiuty.
Na krążku można znaleźć utwory od: Eisbrecher, Combichrist, Hocico, Apoptygma Berzerk, Letzte Instanz, Die Krupps, Stahlmann, Rummelsnuff, Chrom, Kirlian Camera, Ordo Rosarius Equilibrio, Massive Ego i wielu innych, od aktualnych przebojów po klasyczne kawałki, dzięki czemu ta kompilacja jest wspaniałym przeglądem tegorocznych zespołów.
 

Nowa kompilacja Castle Party

2017-07-13 (Aktualności)

Kompilacja Castle Party to obowiązkowa pozycja dla fanów tego letniego festiwalu, ale również dla tych, którzy chcą poznać szeroko rozumianą scenę dark independent - od nastrojowego, tajemniczego metalu, przez zadziorny rock gotycki, zimnofalowy punk, dekadencki i melancholijny folk, aż po mroczne electro czy ciężkie, industrialne bity. 

Council of Nine - Trinity

2017-07-10 (Aktualności)

Council of Nine powraca z albumem "Trinity".
"Trinity" jest wzruszającym, osobistym i pouczającym krążkiem jaki nagrał Maximillian Olivier.
"To moje katharsis. Wiele etapów żalu i akceptacji straty, jest bardzo osobisty, niepowtarzalny, zimny i bolesny. To historia największej straty jakiej doświadczyłem w życiu, śmierci mojej matki. Ta płyta to koniec pewnego rozdziału i zamknięcie, którego tak rozpaczliwie potrzebowałem."
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]