AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

ASP - Live...Auf Rauen Pfaden

2016-10-25 (Aktualności)

Pewnego wieczoru ASP dał koncert 'Best Of Rock', zawierający największe przeboje w dotychczasowej karierze. A podczas innego wieczoru, Asp ze swoimi muzykami zaprezentował wyjątkowe show w postaci kameralnego występu częściowo w formie unplugged, zawierającego nowe aranżacje, rzadko grane utwory i odnalezione skarby, w związku z trasą rocznicową grupy, a wszystkie te kawałki wydane zostają teraz w postaci 4CD 'ASP Live... auf rauen Pfaden'.
Pierwsze dwa albumu upamiętniają akustyczny koncert 'Rare & Pure', podczas gdy kolejne dwa krążki zawierają niezwykle zaangażowany koncert 'Best Of Rock'. Setlista zawiera ponad 40 (!) piosenek, których czas wykonania to prawie 5 godzin, co skutkuje doświadczeniem koncertowym najwyższej klasy.

Rotersand - Capitalism TM

2016-10-24 (Aktualności)

"Capitalism TM" to długo i niecierpliwie oczekiwany nowy album Rotersand, osiągający nie tylko zupełnie nowy poziom: jest również coraz bardziej oczywiste, że przez te lata wszystkie przerażająco szczere, cyniczne przeboje w postaci "Truth is Fanatic" czy "Content Killer" były niczym innym jak tylko wstępem do tego co zespół prezentuje teraz.
"Capitalism TM" to połączenie ukojenia i wściekłości: melodie sięgają od desperackiej nadziei aż po cyniczny realizm i głęboką melancholię, refrenów można tylko pozazdrościć, do tego krążek zawiera cały arsenał potencjalnych klubowych hitów, jakie wyznaczają nowy poziom wielkości.

Project Pitchfork - Look Up, I'm Down There

2016-10-21 (Aktualności)

Nowe wydawnictwo Project Pitchfork jest punktem zwrotnym w ich historii. To początek czegoś nowego, zbudowanego na bazie bezprecedensowej kariery. "Look Up, I'm Down There" to spora niespodzianka, mająca na celu uświetnić 25-tą rocznicę istnienia tych innowatorów brzmienia. Po raz kolejny, zespół tworzy również historię od nowa. Jak nigdy dotąd, Peter Spilles wprowadza całą różnorodność swoich artystycznych dokonań w ten krążek, obejmując całą masę inspiracji, wizji i dźwięków, które towarzyszą mu od samego początku.

Blutengel - History – The Vinyl Collection

2016-10-20 (Aktualności)

Limitowany ściśle do 499 kopii na całym świecie, box "History – The Vinyl Collection" to kolekcja 5 pierwszych albumów Blutengel, wydana po raz pierwszy w historii na winylu.
"History – The Vinyl Collection" dostarcza wreszcie w jednym wydaniu te przełomowe krążki jakimi są "Child Of Glass", "Seelenschmerz", "Angel Dust", "Demon Kiss" i "Labyrinth" w klasycznej postaci 2 płytowego LP, podczas gdy każdy z nich ma swój własny kolor. Każdy LP ma solidną, lakierowaną i bogato zdobioną osłonę.
Wszystkie albumy zostały starannie zremasterowane na winyl przez zespół, dzięki czemu mamy możliwość ponownie zanurzyć się w klasycznych dźwiękach Blutengel, w zupełnie innym wydaniu.

Penetration - Resolution

2016-10-19 (Aktualności)

Po 36 latach przerwy, Penetration powraca ze swoim najnowszym, trzecim krążkiem, "Resolution". Oryginalny skład zespołu, który tworzą Pauline Murray (wokal), Robert Blamire (bas) Steve Wallace i Paul Harvey (gitarzyści od 2002), został powiększony o Johna Maher'a (Buzzcocks, Invisible Girls) na bębnach.
Będąc integralną częścią ruchu punk/new wave w końcówce lat 70-tych, Penetration od zawsze był wyjątkowy, a wraz z wydaniem albumu "Resolution", rola tego zespołu jest wciąż aktualna.

Ego Likeness - The Compass EPs

2016-10-18 (Aktualności)

Ego Likeness łączy mocne żeńskie wokale z elementami  takich gatunków jak electronica, darkwave, trip hop i rock. "The Compass EPs" stanowi kolekcję czterech limitowanych EP-ek, "South", "West", "North", i "East" wraz z ich całą zawartością, a do tego obejmuje 3 utwory z singla "Lowest Place On Earth". Pakiet w postaci dwóch płyt CD jest porywającym dokumentem brzmienia zespołu i ewolucji,  jaka nastąpiła w muzyce grupy w okresie pomiędzy wydaniem albumu "Breedless" a wydawnictwem "When The Wolves Return".


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]