AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Orange Sector - Farben

2016-12-05 (Aktualności)

Nadchodzi trzecia część trylogii Orange Sector. Po "Monoton" i "Stahlwerk" limitowana EP-ka nosi tytuł "Farben". Główny utwór jest zatytułowany "Farben", jest to potężny klubowy przebój, który sprawi że będziecie tańczyć! Drugi ważny kawałek to "Götter", stare, pulsujące ebm skierowane na występy na żywo, bardziej niż wcześniejsze utwory. "Ich sehe dich sterben" to hołd złożony wszystkim tym, którzy niedawno umarli. Zespół postanowił w osobisty i poruszający sposób "pożegnać się i podziękować", tworząc ten kawałek. Jako bonus EP-ka zawiera świetne remiksy w wykonaniu AD.keY, Zoon Politicon i Blitzmaschine. Wersja CD "Farben" jest ściśle limitowana do 300 kopii na całym świecie.

Blutengel - Complete

2016-12-02 (Aktualności)

Nowy singiel "Complete" to rzadki skarb na scenie popowo-elektronicznej. Limitowane MCD zawiera utwór tytułowy w wersji singlowej i remiksie, jak również dwa dodatkowe, nowe kawałki. Chris Pohl wypracował swoją bolesną, lecz nieuniknioną część istnienia każdego człowieka, w jeden z najbardziej intensywnych krążków w historii grupy. "Complete" łączy przebojowy mrok z chwytającą, ponurą intensywnością, aby stworzyć szczere, głęboko emocjonalne doświadczenie, jakie nie jest często spotykane na współczesnej scenie eletronicznej. "Complete" oznacza najbardziej konsekwentną ewolucję - to skutecznie wciągająca podróż, jaka efektywnie porywa słuchacza swoim urokiem.

Seabound - Everything

2016-12-01 (Aktualności)

"Everything" stanowi pełen zbiór utworów w wykonaniu Seabound. Wyjątkowy box zawiera każdy kawałek jaki Seabound wydali, do tego rzadkie dema, a wszystko to rozmieszczone jest na czternastu winylowych LP i przeniesione nie tracąc niczego na cyfrowe pliki wav na DVD. Bogaty zestaw zawiera również 96 stronnicową książkę w twardej oprawie, w której umieszczone są teksty, zdjęcia, grafika, prywatne zapiski zespołu, jak również słowo wprowadzające kultowego niemieckiego radiowego dj-a Ecki Stieg'a. Każdy box ma swój certyfikat autentyczności, jest ręcznie numerowany i podpisany przez Martina i Franka. "Everything" jest ściśle limitowane do 500 kopii na całym świecie.

THX - New World Order

2016-11-30 (Aktualności)

THX powstał w głowach czarodzieja dźwięku, Petera Schmidt'a i znanego producenta muzyki electronic/techno Andy Düx'a (Voyou, Overdrive Rec.). Reedycja tych historycznych czternastu utworów ukaże się na limitowanym CD. Długo oczekiwane wydawnictwa, takie jak "Living in Purgatory" czy winylowe single "Luv’n’Trust" i "Holy City Zoo", były prawdziwymi przebojami na parkietach tanecznych EBM/electro w latach 90-tych. Piosenki zostały zremasterowane przez Guido Fricke z Audion-X!

Paranoid - Never Too Late

2016-11-29 (Aktualności)

Drugi klasyczny album Paranoid w formie ściśle limitowanego CD wydany w liczbie 1000 kopii. Po "I still dominate you", drugi krążek Paranoid zatytułowany jest "Never too late" i dostarcza nam kolejne 17 (!) utworów od zespołu, w cyfrowo zremasterowanych wersjach, wśród których znalazły się również rzadkie i niewydane wcześniej utwory. Prawdziwy skarb dla wszystkich fanów.

Atropine - Assailant

2016-11-28 (Aktualności)

Po niezwykłym albumie "Recurring Nightmares", norweski duet jest gotowy zrobić wrażenie na swoich fanach kolejnym wspaniałym wydawnictwem, aż do ostatniego bitu automatu perkusyjnego. "Assailant" prezentuje piętnaście wysoce dopracowanych utworów EBM/Industrial, które charakteryzuje imponujący, ostry wokal, zdyscyplinowane rytmy automatu perkusyjnego, obsesyjne, niepokojące melodie z mocną, elektroniczną energią. "Assailant" wykracza daleko poza najlepsze oczekiwania: pochodzi z wyżyn kultury elektro.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]