AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Primitive Race - Soul Pretender

2017-10-24 (Aktualności)

Pierwotnie Primitive Race był industrialnym kolektywem o zmiennym składzie. Wydając swój nowy album "Soul Pretender" zespół udaje się w niepodważalnie nowym, zorientowanym rockowo kierunku. Mimo wszystko stały skład grupy tworzą: Chuck Mosely na wokalu (Faith No More), muzyka - Erie Loch (LUXT, Blownload, Exageist), Mark Gemini Thwaite (Peter Murphy, Tricky, Gary Numan), Chris Knicker i na perkusji Dale Crover (The Melvins).
 

NOIR - Reburning

2017-10-23 (Aktualności)

W 2016 NOIR wydali "The Burning Bridge" album, który zawierał utwór tytułowy oraz interpretacje kilku mrocznych kawałków, jakie były wynikiem współpracy pomiędzy założycielem NOIR i wokalistą Athanem Maroulis (ex-Spahn Ranch) i wprowadziły Erika Gustafson'a (16volt, Adoration Destroyed).
"Reburning" to piąte wydawnictwo NOIR i zawiera remiksy "The Burning Bridge" w wykonaniu The Rain Within, Decoded Feedback, Panic Lift i Bestial Mouths, a oprócz tego dwie nagrane na nowo wersje utworu "The Burning Bridge" na gitarę akustyczną i wiolonczelę. 

Blutengel - Black

2017-10-22 (Aktualności)

Mroczny popowy przebój "Black", to utwór tytułowy i początek zupełnie nowego MCD dla Blutengel, zawierającego 5 nowych i wcześniej nie wydanych utworów.
Po tym, jak porywający kawałek "Black" szybko stał się ulubionym utworem fanów i zespołu na ostatniej trasie Blutengel, Chris Pohl zdecydował się stworzyć MCD, czyniąc zeń centrum tego wydawnictwa. Utwór tytułowy to świetne połączenie klasycznego gothic z lat 80-tych, z rozpoznawalnym brzmieniem Blutengel i jak najbardziej definiuje ten zespół. Piosenka jest w wersji znanej z albumu i ma 2 wcześniej nie wydane remiksy. Blutengel daje z siebie tutaj wszystko, podczas gdy próbuje również czegoś nowego, przez co "Black" jest idealnym towarzyszem dla ostatniego wydawnictwa "Leitbild".
 

ASP - Zutiefst

2017-10-21 (Aktualności)

ASP zanurza się w najgłębsze zakamarki ludzkiej duszy. Na "Zutiefst" Alexander ‘Asp' Spreng koncentruje się w jasny sposób na tym, co kochają fani, a co czyni ten zespół tak wyjątkowym: 10 nawiedzonych, krótkich muzycznych historii, zawierających starannie przefiltrowane umiejętności, składające się prawdopodobnie na najkrótsze w historii literackie dzieło.
Każdy z utworów wie, jak porwać swoją wyjątkową, fantastyczną fabułą, a gdy ASP nagrywa, czyni to z rozmysłem.
 

Rroyce - Karoshi

2017-10-20 (Aktualności)

Elektropopowa grupa Rroyce powraca ze swoim drugim albumem "Karoshi". Karoshi jest japońskim terminem określającym śmierć z przepracowania. Idea nadania tytułu płycie narodziła się podczas nagrywania albumu, gdy artyści nieraz musieli znaleźć złoty środek pomiędzy miłością do muzyki, swoją rodziną a codzienną rutyną pracy.
"Karoshi" jest również albumem o silnym przesłaniu socjalnym. Okładkę zaprojektowała Irene Berbee. W wersji Deluxe "Karoshi" zawiera aż 6(!) potężnych bonusów, zaczynając od akustycznej wersji "The Dying of your Pride" i "The Principle of Grace", przyprawiającymi o ciarki podczas słuchania, a do tego 4 mocne remiksy od tak znanych zespołów jak Eisfabrik, Rotersand, Beborn Beton czy Neuroticfish, jakie nadały utworom swojego brzmienia.

Grendel - Age of the Disposable Body

2017-10-19 (Aktualności)

5 długich lat minęło, odkąd VLRK znany jako Grendel wydał swój poprzedni album "Timewave Zero".
Teraz Grendel powraca z "The Age of the Disposable" – płytą, która okazuje się być kolejnym dziełem! 10 nowych utworów!
"Age of the Disposable Body" znów zawiera takie potężne klubowe przeboje jak "Dead Inside", "Fall like Rome", "Scorn", "Severed Nations", jak również melancholijne, prawie popowe kawałki jak - "Far away", "Flux".
Nowe dzieło wydane jest jako 2CD zawierające aż 14(!) bonusowych utworów z remiksami od Solar Fake, Assemblage 23, Plastic Noise Experience, Shiv-R, Lucovico Technique.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]