AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Trzecia Strona Księżyca powraca

2017-12-28 (Aktualności)

TSK.
Po półrocznej przerwie powraca audycja "Trzecia Strona Księżyca"!
Nie zapomnij!
Polskie Radio, Program Trzeci FM i net
 

Made in Poland wraca do gry!

2017-11-22 (Aktualności)

Już za kilkanaście dni w swoją pierwszą od lat trasę koncertową wyruszy zespół Made in Poland, legenda zimnej fali. Grupa powróciła do aktywnej działalności latem, przy okazji występu na OFF Festivalu, gdzie zaprezentowała piosenki z płyty "Martwy kabaret". Podczas trasy Made in Poland zagra przekrojowy materiał.

Boytronic - Jewel

2017-10-27 (Aktualności)

Legendarny synthpopowy zespół Boytronic tworzy muzykę już od lat 80-tych. Czerpiąc wpływy od Kraftwerk, The Human League, Visage i Depeche Mode, grupa i jej skład ewoluowały, od technopopu, poprzez flirt z muzyką elektro-dance lat 80-tych i techno lat 90-tych.
Nowy album "Jewel", łączy wszystkie te wpływy, dodając inspiracje Erasure, The Pet Shop Boys, tworząc wspaniały album z nowoczesnym synthpopem.

iVardensphere - Hesitation

2017-10-26 (Aktualności)

Grający plemienny elektro trance zespół iVardenspehere przedstawia "Hesitation". Prowadzony przez Scotta Fox'a, wespół z kohortą w postaci Jamie Blacker'a i Yanna Faussurier'a, iVardensphere stworzył wydawnictwo, gdzie industrial i analogowe syntezatory dzielą przestrzeń z gorącymi teksturami instrumentalnych eksperymentów i miażdżącymi plemiennymi bębnami. Mistrzowska mieszanka na "Hesitation" jest jednolitym, wstrząsającym i spójnym wyrazem industrialnej mocy.
 

The Frozen Autumn - The Fellow Traveller

2017-10-25 (Aktualności)

The Frozen Autumn tworzy gatunek określany przez muzyków grupy jako "frozen wave", będący oryginalnym, innowacyjnym połączeniem elektro i coldwave, z melancholijnymi żeńskimi i męskimi wokalami, klimatycznym gothic-wave, i elektropopem z lat 80-tych. Rezultatem jest artystyczny kolaż, płynnie mieszający style i gatunki. Nowy album, "The Fellow Traveler" to najlepsze wydawnictwo w ciągu trwającej 25 lat kariery zespołu. Płyta zawiera kower "Loving The Alien" Davida Bowie.
 

Primitive Race - Soul Pretender

2017-10-24 (Aktualności)

Pierwotnie Primitive Race był industrialnym kolektywem o zmiennym składzie. Wydając swój nowy album "Soul Pretender" zespół udaje się w niepodważalnie nowym, zorientowanym rockowo kierunku. Mimo wszystko stały skład grupy tworzą: Chuck Mosely na wokalu (Faith No More), muzyka - Erie Loch (LUXT, Blownload, Exageist), Mark Gemini Thwaite (Peter Murphy, Tricky, Gary Numan), Chris Knicker i na perkusji Dale Crover (The Melvins).
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]