AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Inertia - Dream Machine

2017-10-03 (Aktualności)

Przez ponad 25 lat Inertia wyczarowała swoje własne elektroniczne brzmienie, łącząc nakierowany tanecznie klasyczny industrial, z mrocznymi melodiami i elektronicznym popem. Nowe wydawnictwo "Dream Machine" przedstawia zespół u szczytu możliwości i zawiera kower klasycznego już utworu Petera Gabriel'a, "Games Without Frontiers".
 

Snog - Corporate Slave 2525

2017-10-02 (Aktualności)

Świętując 25 rocznicę wydania przełomowego klubowego hitu, Snog prezentuje teraz "Corporate Slave 2525". 16 utworów, które są nowym podejściem do nostalgicznej podróży, w czasie do którego odnosi się tytuł, gdzie olbrzymie korporacje kontrolują wszystko, przyszłość rodzin jest zależna od rachunku zysków i strat, a pracownicy uginają plecy, aby bogate elity mogły się bogacić.
 

11 Grams - Panacea

2017-09-27 (Aktualności)

11 Grams to efekt futurystycznych inspiracji duetu Simeona Fitzpatrick'a (Project K11, AUS) i Roba Early (Retrogramme, U.S.A). Ten australijsko-amerykański zespół tworzy uzależniający elektro industrialny styl EBM-synthpop, z chwytliwymi liniami rifów basu, złożone melodie i precyzyjną technikę muzycznej współpracy. Łącząc muzykę elektroniczną z wyjątkowym stylem elektronicznego czaru pochodzącego z różnych projektów, artyści wspólnie stworzyli utwory o inspirującej teksturze dźwięków.

Agrezzior - Strike Back

2017-09-26 (Aktualności)

Jesper i Mika z Autodafeh założyli Agrezzior jako projekt, gdzie różni artyści mogą sobie wzajemnie pomagać, we wszechstronnych muzycznych przedsięwzięciach. Agrezzior wydaje teraz swój trzeci album "Strike Back". Wydawnictwo to pokazuje, że wojownik jest w pełni wykwalifikowany, daje ciosy i sierpowe prosto w twarz na całej płycie. Album "Strike Back" jest pełen energii i nie pozostawi nikogo obojętnym. Jest wyważony, ostry i pochodzi ze starej szkoły EBM.
 

Shiv-R - Requiem for the Hyperreal

2017-09-25 (Aktualności)

Industrialny zespół Shiv-R powraca ze swoim 4-tym pełno wymiarowym albumem "Requiem for the Hyperreal", które serwuje zarówno fascynującą dokumentację siły iluzji i desperackie wołanie o coś prawdziwego. Przedstawiając prowokacyjny, mroczny i koronkowej struktury wizualny styl sprawia, że zespół jest potwornie uwodzicielski.
12 utworów na "Requiem for the Hyperreal" splata ponurą, dynamiczną strukturę, która różni się od industrialnej jazdy "Malediction" aż po przebojowy "Milk and Honey", z tekstami opisującymi personifikację strachu.

Metatron Omega - Illuminatio

2017-09-23 (Aktualności)

Trzeci album Metatron Omega jest kontynuacją opowieści z "Sanctum" i "Gnosis Dei". Pustelnik wędruje poza oświecenie, głęboko w postrzeganie Nieznanego.
Jest świadkiem hipnotycznych zaśpiewów kosmicznej Katedry na końcu życia. "Oświeceni" w swym hipnotycznym śpiewie jednoczą się, chcąc zbawić uniwersalnego ducha Ludzkości. Przekraczając wszystko, co jest materialne. Oświecając ducha, rzucają Wielki Cień na świat.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]