AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Near Earth Orbit - A.T.O.M

2017-10-05 (Aktualności)

A.T.O.M. (Abandoned Territories of Mankind) to bardzo spójna a przy tym złożona i wręcz epicka płyta w mrocznej twórczości; hipnotyzująca, czasami prawie psychodeliczna, a przy tym często kumulująca odgłosy domagające się ponownego jej przesłuchania. Nie jest może aż tak spójna jak pierwszy album, ani tak gęsta i ostra jak drugi i trzeci rozdział, ale jest znacznie bardziej klimatyczna i obrazowa. Prowadzi słuchacza przez wiele emocjonalnych stanów umysłu i oferuje więcej pytań niż odpowiedzi w swej historii. Muzycznie rozpoczyna się w podobnej dynamice, gdzie nastąpił koniec "Mission E.D.E.N.".
 

Various Artists - EBM Industries Vol 1

2017-10-04 (Aktualności)

Na "EBM Industries" wytwórnia Emmo.biz Records prezentuje swoją nową składankę.
Na dwóch płytach jednoczą się klasyczne już zespoły EBM z innymi wykonawcami. Wydawnictwo zawiera nagrania Leaether Strip, Tyske Ludder, Prague, Handgrip, NZ, Nordarr, Storm Cafe, Sterile, Frontal, AD: Key, Digital Factor, Amnistia i Second Youth. Obiecujące debiuty jak ManMindMachine, Zweifurzingende Alltbauten i Harm Joy wzbogacają ten album, z takimi legendami jak Overgament czy Y-Luk-O. Ta płyta zawiera unikatowe kawałki i remiksy.
 

Inertia - Dream Machine

2017-10-03 (Aktualności)

Przez ponad 25 lat Inertia wyczarowała swoje własne elektroniczne brzmienie, łącząc nakierowany tanecznie klasyczny industrial, z mrocznymi melodiami i elektronicznym popem. Nowe wydawnictwo "Dream Machine" przedstawia zespół u szczytu możliwości i zawiera kower klasycznego już utworu Petera Gabriel'a, "Games Without Frontiers".
 

Snog - Corporate Slave 2525

2017-10-02 (Aktualności)

Świętując 25 rocznicę wydania przełomowego klubowego hitu, Snog prezentuje teraz "Corporate Slave 2525". 16 utworów, które są nowym podejściem do nostalgicznej podróży, w czasie do którego odnosi się tytuł, gdzie olbrzymie korporacje kontrolują wszystko, przyszłość rodzin jest zależna od rachunku zysków i strat, a pracownicy uginają plecy, aby bogate elity mogły się bogacić.
 

11 Grams - Panacea

2017-09-27 (Aktualności)

11 Grams to efekt futurystycznych inspiracji duetu Simeona Fitzpatrick'a (Project K11, AUS) i Roba Early (Retrogramme, U.S.A). Ten australijsko-amerykański zespół tworzy uzależniający elektro industrialny styl EBM-synthpop, z chwytliwymi liniami rifów basu, złożone melodie i precyzyjną technikę muzycznej współpracy. Łącząc muzykę elektroniczną z wyjątkowym stylem elektronicznego czaru pochodzącego z różnych projektów, artyści wspólnie stworzyli utwory o inspirującej teksturze dźwięków.

Agrezzior - Strike Back

2017-09-26 (Aktualności)

Jesper i Mika z Autodafeh założyli Agrezzior jako projekt, gdzie różni artyści mogą sobie wzajemnie pomagać, we wszechstronnych muzycznych przedsięwzięciach. Agrezzior wydaje teraz swój trzeci album "Strike Back". Wydawnictwo to pokazuje, że wojownik jest w pełni wykwalifikowany, daje ciosy i sierpowe prosto w twarz na całej płycie. Album "Strike Back" jest pełen energii i nie pozostawi nikogo obojętnym. Jest wyważony, ostry i pochodzi ze starej szkoły EBM.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]