AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

iVardensphere - Hesitation

2017-10-26 (Aktualności)

Grający plemienny elektro trance zespół iVardenspehere przedstawia "Hesitation". Prowadzony przez Scotta Fox'a, wespół z kohortą w postaci Jamie Blacker'a i Yanna Faussurier'a, iVardensphere stworzył wydawnictwo, gdzie industrial i analogowe syntezatory dzielą przestrzeń z gorącymi teksturami instrumentalnych eksperymentów i miażdżącymi plemiennymi bębnami. Mistrzowska mieszanka na "Hesitation" jest jednolitym, wstrząsającym i spójnym wyrazem industrialnej mocy.
 

The Frozen Autumn - The Fellow Traveller

2017-10-25 (Aktualności)

The Frozen Autumn tworzy gatunek określany przez muzyków grupy jako "frozen wave", będący oryginalnym, innowacyjnym połączeniem elektro i coldwave, z melancholijnymi żeńskimi i męskimi wokalami, klimatycznym gothic-wave, i elektropopem z lat 80-tych. Rezultatem jest artystyczny kolaż, płynnie mieszający style i gatunki. Nowy album, "The Fellow Traveler" to najlepsze wydawnictwo w ciągu trwającej 25 lat kariery zespołu. Płyta zawiera kower "Loving The Alien" Davida Bowie.
 

Primitive Race - Soul Pretender

2017-10-24 (Aktualności)

Pierwotnie Primitive Race był industrialnym kolektywem o zmiennym składzie. Wydając swój nowy album "Soul Pretender" zespół udaje się w niepodważalnie nowym, zorientowanym rockowo kierunku. Mimo wszystko stały skład grupy tworzą: Chuck Mosely na wokalu (Faith No More), muzyka - Erie Loch (LUXT, Blownload, Exageist), Mark Gemini Thwaite (Peter Murphy, Tricky, Gary Numan), Chris Knicker i na perkusji Dale Crover (The Melvins).
 

NOIR - Reburning

2017-10-23 (Aktualności)

W 2016 NOIR wydali "The Burning Bridge" album, który zawierał utwór tytułowy oraz interpretacje kilku mrocznych kawałków, jakie były wynikiem współpracy pomiędzy założycielem NOIR i wokalistą Athanem Maroulis (ex-Spahn Ranch) i wprowadziły Erika Gustafson'a (16volt, Adoration Destroyed).
"Reburning" to piąte wydawnictwo NOIR i zawiera remiksy "The Burning Bridge" w wykonaniu The Rain Within, Decoded Feedback, Panic Lift i Bestial Mouths, a oprócz tego dwie nagrane na nowo wersje utworu "The Burning Bridge" na gitarę akustyczną i wiolonczelę. 

Blutengel - Black

2017-10-22 (Aktualności)

Mroczny popowy przebój "Black", to utwór tytułowy i początek zupełnie nowego MCD dla Blutengel, zawierającego 5 nowych i wcześniej nie wydanych utworów.
Po tym, jak porywający kawałek "Black" szybko stał się ulubionym utworem fanów i zespołu na ostatniej trasie Blutengel, Chris Pohl zdecydował się stworzyć MCD, czyniąc zeń centrum tego wydawnictwa. Utwór tytułowy to świetne połączenie klasycznego gothic z lat 80-tych, z rozpoznawalnym brzmieniem Blutengel i jak najbardziej definiuje ten zespół. Piosenka jest w wersji znanej z albumu i ma 2 wcześniej nie wydane remiksy. Blutengel daje z siebie tutaj wszystko, podczas gdy próbuje również czegoś nowego, przez co "Black" jest idealnym towarzyszem dla ostatniego wydawnictwa "Leitbild".
 

ASP - Zutiefst

2017-10-21 (Aktualności)

ASP zanurza się w najgłębsze zakamarki ludzkiej duszy. Na "Zutiefst" Alexander ‘Asp' Spreng koncentruje się w jasny sposób na tym, co kochają fani, a co czyni ten zespół tak wyjątkowym: 10 nawiedzonych, krótkich muzycznych historii, zawierających starannie przefiltrowane umiejętności, składające się prawdopodobnie na najkrótsze w historii literackie dzieło.
Każdy z utworów wie, jak porwać swoją wyjątkową, fantastyczną fabułą, a gdy ASP nagrywa, czyni to z rozmysłem.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]