AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Funker Vogt - Code of Conduct

2017-05-30 (Aktualności)

Cztery lat od wydania poprzedniego albumu "Companion in Crime", Funker Vogt w końcu powraca. Wraz z nowym wokalistą, Chrisem L.(Agonoize/The Sexorcist), zespół stworzony przez Gerrita Thomas'a i Rene Dornbusch'a ponownie udowadnia, że wciąż należy do czołówki sceny EBM-industrial.
Nowy materiał zawiera wiele wspaniałych, klubowych hitów jak "Tanzbefehl", "Phönix" czy "Kampfbereit", jak również nowy hymn i pierwszy singiel z tej płyty, "Der letzte Tanz". Fani znajdą na tym wydawnictwie również łagodniejsze, prawie melancholijne kawałki jak "Für immer" czy "Armed & Dangerous". Funker Vogt prezentuje się w najbardziej witalny i złożony sposób.

Lucifer's Aid - Control Yourself

2017-05-29 (Aktualności)

Debiut Lucifer's Aid zaatakował scenę ostrzejszego EBM. Szybko zyskał sympatię zarówno słuchaczy jak i mediów.
Wraz z nową limitowaną wersją MCD "Control Yourself" genialny Carl Nilsson uderza ponownie. Z mocną, rytmiczną i bezkompromisową siłą. 4 utwory które rozkręcą swoją energią alternatywne parkiety taneczne na całym świecie. Jako bonus brutalna wersja klasyka The Normal's, Daniela Miller'a, "T.V.O.D.".
Zespół wystąpi w Niemczech na 3 największych festiwalach muzycznych: Wave-Gotik-Treffen, Amphi Festival i NCN.
 

Mechanical Moth - Neverything

2017-05-26 (Aktualności)

"Neverything" to energetyczne wydawnictwo wypełnione marszem w średnim tempie. Nie uciekamy, nie wątpimy. "Neverything", połączenie słów nigdy i wszystko. To bieg szóstego albumu w historii grupy Mechanical Moth. Nic nie trwa wiecznie, ale przynajmniej możesz samemu zdecydować, kiedy chcesz zniknąć. Bo blisko 15 latach działalności, zespół nie ogląda się za siebie. Zamiast tego spoglądają poza krawędź na to, co na nich czeka. Ostatni lot jest krokiem naprzód. Chcemy towarzyszyć wam w tej ostatniej podróży.
 

Noisuf-X - Banzai

2017-05-26 (Aktualności)

Na swoim najnowszym dziele, Noisuf-X prezentuje 13 chwytliwych i wpadających w ucho utworów o ekstremalnym elektro/industrialnym brzmieniu, które udowadniają po raz kolejny że artysta wyróżnia się na scenie. Przez lata Noisuf-X utrzymywał najlepszą pozycję na industrialnej scenie, nie zdradzając jednocześnie swoich korzeni noise! "Banzai" będzie wydane jako limitowany digipak ze specjalnym kawałkiem: pochodzącym z 2006 klubowym przebojem ‘Jezebel' w zupełnie nowym miksie z 2017! Nowy album będzie grany na żywo po raz pierwszy podczas Wave Gotik Treffen.

 

Lionhearts - Lionhearts

2017-05-25 (Aktualności)

Spinath do tej pory wykorzystywał swój talent wokalny w projektach Seabound, Ghost & Writer, Edge of Dawn, podczas gdy muzykę tworzyli współpracownicy. Natomiast dla Lionhearts Spinath tworzy własne utwory zupełnie sam. Debiutancki album o tym samym tytule wyprodukował Ben Lukas Boysen (Hecq), który również stworzył dwa powalające remiksy dla innych projektów Spinatha. "Lionhearts" wydany jest w formie podwójnego CD, oba zawierają ten sam materiał, z tym że jeden z nich to "ciągły miks", a drugi to regularna płyta z osobnymi utworami.

 

Bloody Dead and Sexy - Crucifixion Please

2017-05-24 (Aktualności)

Bloody Dead and Sexy, bohaterowie nowoczesnego deathrocka powracają! Z okazji 20-lecia swojego istnienia, wydają kompilację zawierającą najlepsze utwory i wcześniej niewydany materiał. Ten album zostanie zaprezentowany również na Wave Gotik Treffen, gdzie Bloody Dead and Sexy zagrają w oryginalnym składzie znanym z ich pierwszego wydawnictwa. Po raz pierwszy od 14 lat, klasyczne kawałki jak "Bloody Rose" i "Hey Ho Armageddon!" zostaną zagrane na gitarze przez d'hAmma.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]