AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Cypress Grove & Lydia Lunch - Under The Covers

2017-06-20 (Aktualności)

"Under The Covers" to pierwszy album jaki Lydia Lunch nagrała z utworami innych artystów.
Jak można się spodziewać, wybór piosenek w tej kolekcji to materiał sięgający niezwykle popularnych i wściekle mrocznych kawałków, od Jon Bon Jovi do Aarona Lee Tasjan'a. Lunch postanowiła również nagrać kower jednej z własnych kompozycji. Czy to wspólnie stworzone utwory, czy też mistrzowskie interpretacje klasycznych piosenek, na "Under the Covers" Lydia Lunch i Cypress Grove wciąż zachwycają.
 

The Dreaming - From The Ashes

2017-06-19 (Aktualności)

The Dreaming to zespół grający intensywny, wciągający industrial rock, powstały z połączenia sił założycieli Stabbing Westward. Album z 2015 "Rise Again" był dobrze odbierany zarówno przez fanów jak i krytyków. The Dreaming prezentuje teraz krążek "From The Ashes", nowego kompana "Rise Again", który zawiera zremiksowane i przetworzone wersje utworów w wykonaniu Christophera Hall'a, Waltera Flakus'a i Carltona Bost'a pochodzące właśnie z tej płyty.

Die Form - Baroque Equinox

2017-06-18 (Aktualności)

Nowy grzech pierworodny. Nowy raj. Nowy początek, stworzony przez kolejny koniec.
"Baroque Equinox" to cielesna i odważna siła w nowym wieku. Manifest pokazujący zarówno przyszłość i spoglądający w przeszłość.  Nowa równonoc. Noc i dzień są takie same i nie ma metafory która opisałaby lepiej Die Form.
Genialny album stworzony przez pionierów muzyki elektronicznej, "Baroque Equinox" obejmuje mocne elektro i awangardę, barokowe hipnotyzujące bogactwo i sterylny bit, rapsodię i brutalną siłę z panoptikonem elektro, industrialu, techno, muzyki klasycznej, erotyzmu, poezji i teatru Butoh z dalekiego wschodu.
 

Nowy album Echoes of Yul - "The Healing Sessions" już dostępny!

2017-06-14 (Aktualności)

"The Healing Sessions" to materiał, który powstał w tym samym czasie, co "The Healing" i został wcześniej opublikowany wyłącznie na kasecie, w nakładzie zaledwie 50 szt. Przesłuchaliśmy go niedawno i okazało się, że wciąż brzmi świeżo i dobrze; szkoda więc marnować go, ukrywając przed światem. Dając mu drugie życie, publikujemy "The Healing Sessions" na nośniku CD.

Mildreda - Cowards

2017-06-06 (Aktualności)

Potwór Mildreda jest bardziej żywotny niż dotąd, od czasu swego dobrze przyjętego powrotu! Z okazji gościnnych występów jako support na trasie legendarnego Skinny Puppy, Mildreda postanowiła wydać limitowaną, 8-utworową EP-kę zatytułowaną "Cowards". EP-ka łączy nagrania z poprzedniego albumu "Coward Philosophy", z którego pochodzą klubowe i zmiksowane wersje takich przebojów jak "This Time", "The Parting" czy niezrównany "Erazor", oraz kilka obiecujących kawałków z najnowszego krążka, jakie stanowią solidny przedsmak tego, co nas niedługo czeka ze strony tej ponurej, przepastnej siły napędowej.
 

The Birthday Massacre - Under Your Spell

2017-06-05 (Aktualności)

The Birthday Massacre przedstawia "Under Your Spell", swój najbardziej kameralny i emocjonalny album w historii. To wydawnictwo jest porywającą hybrydą muzyki z lat 80-tych, elektroniki i agresywnych gitar, połączonych z mrocznym i obrazowym brzmieniem muzycznej progresji. "Under Your Spell" łączy ekspansję zróżnicowanych dźwięków rozpoznawalnego brzmienia The Birthday Massacre, tworząc głęboko osobistą i wciągającą kolekcję utworów.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]