AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Leæther Strip - Spaectator

2016-10-07 (Aktualności)

Leæther Strip powraca! Ostatnie trzy lata były poświęcone pracy nad nowym wydawnictwem, które oznacza powrót jednego z najbardziej wpływowych artystów na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej.
"Spæctator" jest albumem Clausa Larsen'a, na który czekaliśmy od dawna, zawierającym mieszankę old-school EBM, ostre rytmy i piękne elektroniczne ballady, przeznaczone na parkiety taneczne na całym świecie. Według Larsen'a, krążek ten jest zapisem pewnego okresu w jego życiu, odwołującym się do wzlotów i upadków, cierpienia i radości. Jest na nim wszystko: gniew, romans, niepokój… a towarzyszą im soczyste elektroniczne aranżacje i mocny bit 4/4. Z pewnością jest to nie tylko jeden z najlepszych albumów 2016 roku, ale również jedno z najlepszych wydawnictw w historii Leæther Strip.

Logic & Olivia - Pink

2016-10-06 (Aktualności)

Logic & Olivia wydaje swój zupełnie nowy album studyjny "Pink". "Pink" zawiera 10 nowych utworów i dwa potężne klubowe remiksy, zawierając dźwięki pomiędzy electropopem a chwytliwym brzmieniem syntezatorów. Muzyka Logic & Olivia jest świeża, nowoczesna i łączy elektroniczne pejzaże dźwiękowe z melodiami w stylu takich zespołów jak Frozen Plasma, Neuroticfish, Assemblage 23 czy NamNamBulu.

Apoptygma Berzerk - Exit Popularity Contest

2016-10-05 (Aktualności)

Apoptygma Berzerk wymyśla się na nowo - ponownie - wraz z ekscytującym nowym brzmieniem, różnym, ale nie odbiegającym od elektro rockowej stylistyki future pop znanej z poprzednich wydawnictw! ‘Exit Popularity Contest' jest ich pierwszym albumem studyjnym od czasu "Rocket Science" (2009). Apoptygma Berzerk stworzyła album koncepcyjny, który w świadomy sposób dystansuje się od zużytych singlowych kawałków i celuje w "osiągnięcia", przez co wydany będzie tylko regularny krążek.
Na "Exit Popularity Contest", założyciel grupy, Stephan Groth, destyluje istotę odpowiednio dobranych pionierów, w celu stworzenia klasycznego, a przy tym odświerzającego, nowoczesnego brzmienia które sprawi, że muzyka instrumentalna znów będzie w centrum uwagi, zarówno dla młodego pokolenia jak i starszych miłośników.

Army Of The Universe - 1999 & The Aftershow

2016-10-04 (Aktualności)

Army Of The Universe łączy takie gatunki jak electronic rock, electronica, do tego analogowe syntezatory i taneczne industrialne bity w wyjątkowe i porywające brzmienie. Debiut zespołu, "Mother Ignorance", i będąca jego konsekwencją trasa koncertowa przyniosły grupie entuzjastyczny ciąg dalszy. Kolejne wydawnictwo, "The Hipster Sacrifice", a do tego kilka wydanych singli, pomogły zespołowi w dopracowaniu własnego brzmienia, podczas gdy nadchodzący krążek, "1999 & The Aftershow" stanowi punkt kulminacyjny tego procesu.

Merzbow - Hatobana

2016-10-03 (Aktualności)

Merzbow powraca ze wspaniałym dwupłytowym albumem koncepcyjnym. "Hatobana" jest złożoną harmoniczną rzeźbą, zawierającą piskliwe plemienne dźwięki i charakterystyczny ethnic noise. Massima Akita utrzymuje nas w ciągłej gotowości, oferując eksperymenty ze zróżnicowanym instrumentarium, w skład którego wchodzą m.in. gitara, drewniana perkusja, skrzypce i niezwykłe maranzano. Jest to podniosła opera noise, będąca jednym z najlepszych dokonań w twórczości tego wyjątkowego artysty z Japonii.

William Control - Revelations

2016-10-01 (Aktualności)

W trakcie trasy po Wielkiej Brytanii William Control ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące nowego, oczekiwanego niecierpliwie przez fanów, albumu "Revelations."

 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]