AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Dead When I Found Her - Eyes on Backwards

2016-11-21 (Aktualności)

Oto "Eyes on Backwards", czwarty album industrialnego projektu Dead When I Found Her Michaela Arthura Holloway'. Jest to niepokące wydawnictwo. Rozpoczyna je wściekły "Tantrum", i zanim złapiecie oddech pojawia się ciężki a zarazem jeden z najgłębszych jak dotąd kawałków: "The Big Reverse", który mocno zagłębia się w terytorium Skinny Puppy, z samplami które są ukłonem w stronę mistrzowskiego i charakterystycznego głosu Holloway'a, jaki jest bardziej ostry niż dotychczas. Następnie materiał się zagęszcza, w bardziej strawny sposób, jednocześnie stając się bardziej niebezpieczny i zdradliwy.

Zos Kia/Coil - Transparent

2016-11-12 (Aktualności)

Zos Kia założyli John Gosling (Mekon), John Balance (Coil) i Min – przy wsparciu Petera 'Sleazy' Christopherson'a (Throbbing Gristle). Ich jeden jedyny album, "Transparent", został wydany w 1983 na kasecie. Lata później Coil wydał go w zremasterowanej formie. Teraz wszystkie nagrania ukazują się ponownie po raz pierwszy na CD/winylu, odyskane z taśm matek. Wydawnictwo zawiera dwa wcześniej niewydane bonusowe utwory Ake (pre-Zos Kia). Brzmienie na "Transparent" jest prawdziwie niepokojące, z bardziej surowym industrialem niż album Coil, wydany tuż po nim, 'Scatology'. Album daje możliwość wglądu we wczesne dokonania tych wyjątkowych artystów i ich niezaprzeczalnego powiązania pomiędzy Coil a Throbbing Gristle.
 Wersja CD to 6-panelowy digipak z wkładką zawierającą wcześniej niepublikowaną grafikę.

Psy’Aviah - Chasing The Speed Of Light

2016-11-11 (Aktualności)

Nowa EP-ka "Chasing The Speed Of Light", została nagrana przy udziale Kyoko Baertsoen (ex-Hooverphonic, Lunascape) i jej wyjątkowej barwy głosu, która tak dobrze pasuje do ponurej mieszanki rytmów trip-hop i linii basu EBM na "Alcubierre Drive", oraz Fallon Nieves i jej mocnego wokalu z tanecznym nastawieniem w "Not What I Expected", z wyrazistymi liniami syntezatorów i urzekającym brzmieniem, które ładnie podsumowuje niesamowitą dychotomię dźwięków Psy’Aviah, począwszy od utrzymanej w średnim tempie elektroniki aż do nowoczesnych klubowych piosenek o mrocznym, industrialnym brzmieniu.

Siva Six - Dawn Of Days

2016-11-09 (Aktualności)

Kultowy duet Siva Six powraca! Elektroniczno analogowy rytuał pełen brudnych, potężnych, apokaliptycznych i emocjonalnych bitów dark electro/industrial, niesławnego zespołu z Aten, znanego z troski o jakość a nie o ilość! Poza charakterystycznym dla Siva Six stylem harsh dark elektro, "Dawn Of Days" przybiera również kolejny dźwiękowy wymiar poprzez integrację tradycyjnych wschodnich instrumentów, na których zagrał utalentowany muzyk teatralny G. Diamantopoulos, jak również niesamowite partie gitar w wykonaniu Boog (Junksista), w wyjątkowym kowerze głównego motywu z filmu "28 Days Later".

Sirenia - Dim Days of Dolor

2016-11-08 (Aktualności)

"Dim Days of Dolor" zawiera 11 nowych utworów i specjalny bonus!
Wszystkie nagrania zostały zakończone a wydawnictwo miksowane jest w Hansen Studios. Nowy rozdział w historii Sirenia, jednego z największych i najbardziej popularnych zespołów gatunku, a oprócz tego dowód na to, że mrok w zestawieniu z eleganckim przepychem i metalowym uderzeniem, mogą oznaczać czystą rozkosz.

Snog - The Clockwork Man (Non-Compliant Remixes in The Age of Obedience)

2016-11-07 (Aktualności)

Z głębi pomieszczenia maszynowni handlowej i we współpracy z Schmerk Industries - nadchodzi "The Clockwork Man" – mechaniczna, blokująca istota składająca się z różnych części: ciała, automatyki i cyfrowej postaci. Lo, to nowa istota odpowiedzialna za "The Clockwork Man" - jako że on (czy ona) jest zsyntezowana przez takie międzynarodowe konglomeraty jak Aesthetic Perfection, Angelspit, Ross Healy i wielu innych, co skutkuje optymalnym spożyciem.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]