AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

The Birthday Massacre - Under Your Spell

2017-06-05 (Aktualności)

The Birthday Massacre przedstawia "Under Your Spell", swój najbardziej kameralny i emocjonalny album w historii. To wydawnictwo jest porywającą hybrydą muzyki z lat 80-tych, elektroniki i agresywnych gitar, połączonych z mrocznym i obrazowym brzmieniem muzycznej progresji. "Under Your Spell" łączy ekspansję zróżnicowanych dźwięków rozpoznawalnego brzmienia The Birthday Massacre, tworząc głęboko osobistą i wciągającą kolekcję utworów.

Dawn of Ashes - Daemonolatry Gnosis

2017-06-02 (Aktualności)

Nowy album Dawn of Ashes "Daemonolatry Gnosis", to diaboliczny kamień milowy i jak dotąd najbardziej brutalna fuzja Dawn of Ashes w gatunku extreme symphonic black metal. Podobnie jak poprzedni album Dawn of Ashes, "Theophany", "Daemonolatry Gnosis" został również zmiksowany i wyprodukowany przez Micka Kenney'a z AnaalNathrakh. Płyta zawiera kower legendy Mayhem "Freezing Moon", jak również gościnny udział na wokalu Lindsay Schoolcraft z Cradle of Filth.

Hexheart - Midnight On A Moonless Night

2017-06-01 (Aktualności)

Jasyn Bangert stworzył Hexheart szukając alternatywnego projektu aby eksplorować własne muzyczne pomysły i gatunki, które nie pasowałyby do God Module. Zamiast pobocznego projektu powstała samodzielna jednostka. Wciągając w to dawnego współpracownika, Andrew Pearson'a na syntezatorach i w chórkach, wespół z gitarzystą, Patrickiem Hogan'em, zespół nabrał kształtu i nagrał swój debiut zatytułowany "Midnight On A Moonless Night".
Hexheart łączy darkwave i synthpop electronics, post punk inspirowany gitarami, rytmiczne elektroniczne bity i mroczne, melodyjne wokale.

 

Army of The Universe - 1999 The Remixes

2017-05-31 (Aktualności)

Army Of The Universe łączy takie gatunki jak elektroniczny rock, electronica, analogowe syntezatory i industrialne taneczne bity, tworząc wyjątkowe i wymagające brzmienie. Następca singla 12" z niedawnego krążka "1999 & The Aftershow" zawiera remiksy utworu tytułowego "1999", w tym remiks w wykonaniu Aleca Empire z Atari Teenage Riot.
 

Funker Vogt - Code of Conduct

2017-05-30 (Aktualności)

Cztery lat od wydania poprzedniego albumu "Companion in Crime", Funker Vogt w końcu powraca. Wraz z nowym wokalistą, Chrisem L.(Agonoize/The Sexorcist), zespół stworzony przez Gerrita Thomas'a i Rene Dornbusch'a ponownie udowadnia, że wciąż należy do czołówki sceny EBM-industrial.
Nowy materiał zawiera wiele wspaniałych, klubowych hitów jak "Tanzbefehl", "Phönix" czy "Kampfbereit", jak również nowy hymn i pierwszy singiel z tej płyty, "Der letzte Tanz". Fani znajdą na tym wydawnictwie również łagodniejsze, prawie melancholijne kawałki jak "Für immer" czy "Armed & Dangerous". Funker Vogt prezentuje się w najbardziej witalny i złożony sposób.

Lucifer's Aid - Control Yourself

2017-05-29 (Aktualności)

Debiut Lucifer's Aid zaatakował scenę ostrzejszego EBM. Szybko zyskał sympatię zarówno słuchaczy jak i mediów.
Wraz z nową limitowaną wersją MCD "Control Yourself" genialny Carl Nilsson uderza ponownie. Z mocną, rytmiczną i bezkompromisową siłą. 4 utwory które rozkręcą swoją energią alternatywne parkiety taneczne na całym świecie. Jako bonus brutalna wersja klasyka The Normal's, Daniela Miller'a, "T.V.O.D.".
Zespół wystąpi w Niemczech na 3 największych festiwalach muzycznych: Wave-Gotik-Treffen, Amphi Festival i NCN.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]