AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Enmarta - The Hermit

2016-11-26 (Aktualności)

Enmarta powraca z albumem "The Hermit", który atakuje gatunek dark ambient całym swoim arsenałem instrumentów smyczkowych. Utrzymujący się zapach spalonego oleju ze wzniesionych pochodni utrzymuje się aż do świtu. Warstwy dronów, nagrania w terenie i instrumenty akustyczne, z nich Enmarta tworzy coś wyjątkowego. Przywołuje dawne czasy, gdzie czas stoi w miejscu a gdzie mądrość pozostaje zamknięta z dala od ciekawskich oczu.

Inkubus Sukkubus - Wikka Woman

2016-11-25 (Aktualności)

"Wikka Woman" tka pajęczynę pomiędzy mrokiem a światłem, poprzez ukryty wymiar jaki rozciąga się na morzu czasu i przestrzeni. Pierwotne siły natury, apokaliptyczny koszmar Czarnej Śmierci, zagadki pogańskiego świata, dawne, średniowieczne i nowe, a w końcu nieuniknione spotkanie z Aniołem Śmierci, "Wikka Woman" jest wszystkim tym, a nawet więcej. Inkubus Sukkubus ze swoim 21 wydawnictwem wciąż rośnie w siłę.

Einsturzende Neubauten - Greatest Hits

2016-11-24 (Aktualności)

"Mamy przyjemność ogłosić pierwszą w historii Einstürzende Neubauten kompilację zatytułowaną "Greatest Hits" na koniec tego roku. Album będzie odzwierciedlać przekrój przez 35 lat pracy zespołu, a zawierać będzie wasze - i nasze - ulubione utwory. Niektóre z nich otrzymały nowy remiks…" Einstürzende Neubauten.
Idea "bez idei" narodziła się spontanicznie, a "genialni dyletanci" uczynili z niej swoją strategię walki przeciw architekturze społecznej i muzycznej, przy wykorzystaniu metalowych rur, piór i maszyn. Po 35 latach kariery, nadszedł czas, aby po raz pierwszy w historii wydać płytę ‘Greatest Hits'.

In Strict Confidence - The Hardest Heart Box

2016-11-23 (Aktualności)

"The Hardest Heart Box" zawiera 12 nowych utworów, które są bardziej zróżnicowane niż dotychczasowe kawałki zespołu, i pozwalają słuchaczowi na zanurzenie się w tej mieszance emocji. Są one elektronicznie agresywne, głęboko melancholijne i odważnie taneczne. Wsparte przez osobiste teksty Dennisa Ostermann'a, frontmana z przejmującym wokalem, który jest w swej najlepszej formie, podczas gdy dwa utwory zostały wykonane we wdzięczny sposób przy współpracy z Niną de Lianin.

Dead When I Found Her - Harms Way

2016-11-22 (Aktualności)

Ta reedycja w postaci pięknego digipaku z nową grafiką zawiera 2 bonusowe utwory które sprawiają, że ten świetny album jest jeszcze bardziej wspaniały. ‘Harms Way' utrwalił brzmienie Dead When I Found Her, nie pozbawiając go rozpoznawalnych wpływów Skinny Puppy, Front Line Assembly, Doubting Thomas czy innych grup grających najlepszy industrial i muzykę elektroniczną w latach 90-tych, szlifując dźwięki w najlepszej produkcji jaką oferują tylko najnowsze industrialne trendy.

Sabled Sun - 2148

2016-11-21 (Aktualności)

Czwarty album Sabled Sun z serii 21xx, o człowieku budzącym się ze stanu hibernacji, który kroczy przez świat w ruinie, zabiera nas w czwarty rok podróży w 2148. Wydawnictwo rozpoczyna nasz bohater znajdujący Arkę, która prowadzi nas w otchłań wypełnioną robotami, zarośnięte laboratoria, górne stacje i zapomniane cywilizacje. Nagrania w terenie łączą się z odległym pianinem i zakurzonymi smyczkami oraz nieprzeniknione drony z bijącym basem.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]