AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Nachtmahr - Mit vereinten Kräften

2016-10-17 (Aktualności)

"Mit vereinten Kräften" jest oświadczeniem, które nie mogłoby pasować lepiej do globalnej armii Nachtmahr, a obecnie jest tytułem tego wyjątkowego albumu. Thomas Rainer po raz kolejny wzywa swoje międzynarodowe oddziały, aby podziękować im za wierność i zbudować im wieczny pomnik świadczący o tym, że Nachtmahr to coś więcej niż tylko projekt, czy idea. Uzbrojeni w kowery w wykonaniu bliskich przyjaciół, oddanych fanów czy długoletnich współpracowników, które zostały w oszałamiający sposób zwizualizowane przez was, żołnierzy Nachtmahr.
Rzeczywiście, również "Mit vereinten Kräften" wyzwala dźwiękową moc, która ponownie wstrząśnie sceną. Shiv-R zajął się "Rise and Fall", Lolita Komplex zmienia "I believe in Blood" w potężny gotycko rockowy przebój, Phosgore nie bierze jeńców w swojej interpretacji "Wir sind die Toten", Gregor Beyerle, jedna ze stałych gwiazd wszechświata Nachtmahr, prezentuje swój producencki talent w "Ich bin", a Extize w "Filles en Uniforme".
Ogółem 17 projektów zatapia swe zęby w utworach Nachtmahr z różnego okresu, odkrywając ich zaskakujące aspekty, po raz kolejny świadczące wiele o sprawności, jaka naprawdę czai się w okrzykach wojennych Thomasa Rainer'a.

ProtoU - Khmaoch

2016-10-15 (Aktualności)

Sasha powraca z albumem "Khmaoch", nagranym w Kijowie i w Black Room Studio.
Eksploruje ezoteryczne tradycje Wschodu, zabierając w podróż poprzez dawne cywilizacje. Trzaski kadzidła tworzą brzmienie jakie wypełnia starożytne ruiny. Osamotnione dźwięki fletu w wykonaniu Ivana Ioanov'a prowadzą przez słabo oświetlone podziemne korytarze. Głębokie drony wzywają zapomniane duchy. Kontrast pomiędzy mrokiem a światłem na tym wydawnictwie jest cennym doświadczeniem.

Near Earth Orbit - Mission EDEN

2016-10-12 (Aktualności)

Ostatni rozdział trylogii "End Of All Existence", który jest oknem na przyszłość! Projekt Near Earth Orbit stworzyli Artaud Seth (Garden Of Delight, Merciful Nuns) i Ashley Dayour (Whispers In The Shadow, The Devil & The Universe). Genialny, wizjonerski, wyjątkowy – to cechy opisujące dokładnie projekt Dayoura i Setha.
Nieodłączna sprawność wizualna filmu, zwłaszcza w połączeniu z niesamowitymi dokonaniami Near Earth Orbit, jest naprawdę fantastyczna, nieziemska i z pewnością wpłynie na rozum i zmysły słuchacza. Ze swoją ścieżką dźwiękową i wyjątkowym, niepojętym podejściem, tych dwóch architektów brzmienia, Artaud Seth i Ashley Dayour, zdołało rozwinąć swój wymyślny film w umyśle słuchacza. Nie wymaga on sali kinowej. Tylko intelektu. Near Earth Orbit dostarcza całościowego, przebojowego arcydzieła z idealną mieszanką post apokalipsy, paranoi i fikcji.

Garden of Delight - Adoration Live

2016-10-11 (Aktualności)

Krążek Garden of Delight "Adoration Live" to oficjalny zapis występu na żywo z okazji 25 rocznicy istnienia zespołu. Wydawnictwo zawiera nagrania z koncertu tego legendarnego projektu, jaki odbył się w 30 lipca 2016 w Polsce. Cały występ na żywo odbył się w najlepszej jakości audio, a nagrany został podczas Castle Party 2016 w Bolkowie i zawiera specjalną, jubileuszową setlistę, jaka nie była grana nigdy dotąd!

[:SITD:] - Brother Death

2016-10-10 (Aktualności)

Dobre wieści z siedziby [:SITD:]: zespół obecnie intensywnie pracuje nad nowym materiałem.
Już w październiku 2016, ukaże się zupełnie nowa EP-ka, która daje istotny przedsmak tego, co znajdzie się na nadchodzącym długogrającym wydawnictwie, jakie ma ukazać się nakładem Scanner / Dark Dimensions wiosną 2017. EP-ka zatytułowana jest "Brother Death". Oprócz tego dostępna będzie wyjątkowa edycja w postaci "20th Anniversary Limited Edition EP" w ładnym digipaku. 
EP-ka zawiera 10 wcześniej nie wydanych nigdzie utworów, w tym takie nowe klubowe przeboje jak "Brother Death", "Mundlos" i "Incendium", klimatyczne instrumentalne kawałki jak "Porcelain" i "Burial", a do tego potężne remiksy w wykonaniu Solar Fake, Solitary Experiments, Klangstabil, Autodafeh i ES23.
Prawie 50 minut muzyki harsh electronic! 

Binary Park - Nothing

2016-10-08 (Aktualności)

Po dwóch albumach i jednej EP-ce, zespół Binary Park powraca ze swoim nowym singlem "Nothing". MCD zawiera 5 utworów. "Nothing" jest dość niespodziewanym krążkiem, zorientowanym niemal "popowo", a przy tym jest tak złożone i elektroniczne jak ich wcześniejsze albumy. Wyróżniający się głos wokalisty, Huw Jones'a jest ponownie siłą napędową struktury utworów Binary Park. Ich mieszankę pop, industrialu i eletroniki nie sposób pomylić, gdyż stanowi wyjątkowy styl, zwany muzyką Binary Park. Fizyczna forma w postaci CD jest limitowana tylko do 300 kopii na całym świecie.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]