AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Nowy album Echoes of Yul - "The Healing Sessions" już dostępny!

2017-06-14 (Aktualności)

"The Healing Sessions" to materiał, który powstał w tym samym czasie, co "The Healing" i został wcześniej opublikowany wyłącznie na kasecie, w nakładzie zaledwie 50 szt. Przesłuchaliśmy go niedawno i okazało się, że wciąż brzmi świeżo i dobrze; szkoda więc marnować go, ukrywając przed światem. Dając mu drugie życie, publikujemy "The Healing Sessions" na nośniku CD.

Mildreda - Cowards

2017-06-06 (Aktualności)

Potwór Mildreda jest bardziej żywotny niż dotąd, od czasu swego dobrze przyjętego powrotu! Z okazji gościnnych występów jako support na trasie legendarnego Skinny Puppy, Mildreda postanowiła wydać limitowaną, 8-utworową EP-kę zatytułowaną "Cowards". EP-ka łączy nagrania z poprzedniego albumu "Coward Philosophy", z którego pochodzą klubowe i zmiksowane wersje takich przebojów jak "This Time", "The Parting" czy niezrównany "Erazor", oraz kilka obiecujących kawałków z najnowszego krążka, jakie stanowią solidny przedsmak tego, co nas niedługo czeka ze strony tej ponurej, przepastnej siły napędowej.
 

The Birthday Massacre - Under Your Spell

2017-06-05 (Aktualności)

The Birthday Massacre przedstawia "Under Your Spell", swój najbardziej kameralny i emocjonalny album w historii. To wydawnictwo jest porywającą hybrydą muzyki z lat 80-tych, elektroniki i agresywnych gitar, połączonych z mrocznym i obrazowym brzmieniem muzycznej progresji. "Under Your Spell" łączy ekspansję zróżnicowanych dźwięków rozpoznawalnego brzmienia The Birthday Massacre, tworząc głęboko osobistą i wciągającą kolekcję utworów.

Dawn of Ashes - Daemonolatry Gnosis

2017-06-02 (Aktualności)

Nowy album Dawn of Ashes "Daemonolatry Gnosis", to diaboliczny kamień milowy i jak dotąd najbardziej brutalna fuzja Dawn of Ashes w gatunku extreme symphonic black metal. Podobnie jak poprzedni album Dawn of Ashes, "Theophany", "Daemonolatry Gnosis" został również zmiksowany i wyprodukowany przez Micka Kenney'a z AnaalNathrakh. Płyta zawiera kower legendy Mayhem "Freezing Moon", jak również gościnny udział na wokalu Lindsay Schoolcraft z Cradle of Filth.

Hexheart - Midnight On A Moonless Night

2017-06-01 (Aktualności)

Jasyn Bangert stworzył Hexheart szukając alternatywnego projektu aby eksplorować własne muzyczne pomysły i gatunki, które nie pasowałyby do God Module. Zamiast pobocznego projektu powstała samodzielna jednostka. Wciągając w to dawnego współpracownika, Andrew Pearson'a na syntezatorach i w chórkach, wespół z gitarzystą, Patrickiem Hogan'em, zespół nabrał kształtu i nagrał swój debiut zatytułowany "Midnight On A Moonless Night".
Hexheart łączy darkwave i synthpop electronics, post punk inspirowany gitarami, rytmiczne elektroniczne bity i mroczne, melodyjne wokale.

 

Army of The Universe - 1999 The Remixes

2017-05-31 (Aktualności)

Army Of The Universe łączy takie gatunki jak elektroniczny rock, electronica, analogowe syntezatory i industrialne taneczne bity, tworząc wyjątkowe i wymagające brzmienie. Następca singla 12" z niedawnego krążka "1999 & The Aftershow" zawiera remiksy utworu tytułowego "1999", w tym remiks w wykonaniu Aleca Empire z Atari Teenage Riot.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]