AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Various Artists - Amphi Festival 2017

2017-07-18 (Aktualności)

Out Of Line Music przedstawia oficjalne wydawnictwo CD dla Amphi Festival 2017. Tegoroczny festiwal ponownie będzie gościć wiele popularnych zespołów sceny gothic i elektro, a płyta "Amphi Festival 2017"- to kompilacja, która zawiera uniwersalną selekcję najlepszych grup jakie na nim wystąpią, od największych projektów, przez kultowe zespoły aż po obiecujące debiuty.
Na krążku można znaleźć utwory od: Eisbrecher, Combichrist, Hocico, Apoptygma Berzerk, Letzte Instanz, Die Krupps, Stahlmann, Rummelsnuff, Chrom, Kirlian Camera, Ordo Rosarius Equilibrio, Massive Ego i wielu innych, od aktualnych przebojów po klasyczne kawałki, dzięki czemu ta kompilacja jest wspaniałym przeglądem tegorocznych zespołów.
 

Nowa kompilacja Castle Party

2017-07-13 (Aktualności)

Kompilacja Castle Party to obowiązkowa pozycja dla fanów tego letniego festiwalu, ale również dla tych, którzy chcą poznać szeroko rozumianą scenę dark independent - od nastrojowego, tajemniczego metalu, przez zadziorny rock gotycki, zimnofalowy punk, dekadencki i melancholijny folk, aż po mroczne electro czy ciężkie, industrialne bity. 

Council of Nine - Trinity

2017-07-10 (Aktualności)

Council of Nine powraca z albumem "Trinity".
"Trinity" jest wzruszającym, osobistym i pouczającym krążkiem jaki nagrał Maximillian Olivier.
"To moje katharsis. Wiele etapów żalu i akceptacji straty, jest bardzo osobisty, niepowtarzalny, zimny i bolesny. To historia największej straty jakiej doświadczyłem w życiu, śmierci mojej matki. Ta płyta to koniec pewnego rozdziału i zamknięcie, którego tak rozpaczliwie potrzebowałem."
 

Tear Garden - Eye Spy Vol 2

2017-07-06 (Aktualności)

The Tear Garden stworzyli razem 6 albumów, 2 EP-ki i pierwszą część kompilacji "Eye Spy with My Little Eye". Podobnie jak pierwsza część, "Eye Spy Vol. 2" to kolekcja wcześniej niewydanych utworów, dem i nagranych na nowo bądź wcześniej nie publikowanych kawałków, jakie stworzyli muzycy The Tear Garden. Jest to niesamowita kolekcja utworów, które ciężko odnaleźć.

Tear Garden - The Brown Acid Caveat

2017-07-06 (Aktualności)

Oto ósma płyta w dorobku The Tear Garden i ich świadectwo trwałej przyjaźni. Po 8 latach, The Tear Garden, projekt grający psychedelic/experimental/electronic założony przez takich artystów jak Edward Ka-Spel z The Legendary Pink Dots i cEvin Key ze Skinny Puppy, powraca z wydawnictwem "The Brown Acid Caveat", które jest kulminacją 31 lat wspólnej pracy tego duetu.  Psychodeliczna, elektroniczna melancholia, odwaga w łączeniu eksperymentów i improwizacji, zabiera nieustraszonego słuchacza w fascynującą podróż umysłu.
 

Rome - Hansa Studio Session

2017-06-27 (Aktualności)

Rome rozbił obóz w studiu Hansa na około 14 godzin 2 października 2016, nagrywając bez przerw 8 utworów. Nie zatrzymując się aby zrobić drugie podejście, przez co nagrania prezentują zespół takim jakim jest - albo był podczas tej szczególnej trasy. Rome wybrał kilka piosenek z długiego setu koncertowego, a pośród nich znalazły się takie stare klasyki jak "Der Brandtaucher", "A Legacy of Unrest" czy "Reversion", nagrane w nowych aranżacjach "The Torture Detachment", "Querkraft", wersje utworów z ostatniego wydawnictwa "The Hyperion Machine": "Stillwell", "Transference" czy też jeden niewydany wcześniej i rzadko spotykany, porządny, rockowy: "Mine".
Odpowiedzialnym za całość materiału i miks w trakcie sesji w Hansa jest nikt inny jak Michael Ilbert.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]