AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Sin.Sin - Nobody’s Heroine

2017-10-14 (Aktualności)

"Nobody’s Heroine" nadchodzi i Kristell L. zaprasza nas do odkrywania jej osobistego i niemal introspektywnego świata, na który składają się tęcze i jasne noce, ale czasami nawiedzają go mroczniejsze cienie i nadprzyrodzony klimat.
Sin.Sin nie zna umiaru i zwyczajnie przenosi nas tam, gdzie jej gorąca wyobraźnia prowadzi, wzmocniona przez magiczne moce jej emocjonalnej i grzesznej duchowej fantazji.
Kristell L., dosłownie otwiera się na nowy projekt Sin.Sin, dzięki któremu może rozłożyć swoje skrzydła motyla i odkryć bardziej kolorową stronę własnej osobowości.

Klutae - Black Piranha

2017-10-13 (Aktualności)

Claus Larsen (Leaether Strip, Am Tierpark, Sequential Access) powraca z pełną mocą ze swoim elektro punkowym alter ego Klutæ, wraz ze swoim nowym, błyszczącym albumem zatytułowanym "Black Piranha".
Minęło już 6 lat minęło od czasu wydania niezwykle udanego albumu "Electro Punks Unite" w 2011, więc nadszedł czas, aby moc elektro powróciła z nowym podejściem do starej szkoły elektro/EBM punk.
 

La Santé - Pogansky

2017-10-12 (Aktualności)

La Santé jest solowym projektem, który powstał w Szwecji w styczniu 2012. Skrystalizował się w głowie Andree van Berg’a po wcześniejszej pracy przy AVDB, Psychokinetics i Muezin. Warto również zapamiętać, że muzyk czerpie również inspiracje z dokonań formacji DHM, jaka rozpoczęła swoją działalność w Puławach w latach 80-tych.
La Santé jest jednym z najbardziej obiecujących i mniej znanych projektów, jakie niedawno się pojawiły na współczesnej, europejskiej scenie elektro. Jego technologiczny styl ma dużo charyzmy, mocy i coś jeszcze, co zdecydowanie jest chwytliwe i opiera się głównie na połączeniu starej szkoły elementów EBM z intrygującymi odcieniami coldwave.
 

Encephalon - We Only Love You When You're Dead

2017-10-11 (Aktualności)

Encephalon powraca z albumem "We Only Love You When You're Dead", który umacnia ich pozycję na scenie. Po ostatnich owocnych 5 latach i graniu wielu koncertów, Encephalon wraca z nowym, wspaniałym wydawnictwem, z niewykle dobrze zrobioną muzyką – albumem o koncepcji filmu horror/sci-fi najwyższej klasy, który łączy agresję Front Line Assembly z 3TEETH, i epickością Sisters of Mercy!
Nowe dzieło to kontynuacja inspirowania zachwyconych fanów cyberpunk industrial, podczas gdy krążek czerpie z miksu takich gatunków jak symphonic-metal, EBM, i tak, Meatloaf, co pokochamy wszyscy.
 

Mentallo & The Fixer - Arrange The Molecule

2017-10-10 (Aktualności)

Mentallo & The Fixer albumem "Arrange The Molecule" potwierdza niekwestionowaną spójność brzmienia. Ta płyta jest niczym otwarta przestrzeń sztuki stworzonej na duchowych/naukowych analogiach, jakie pozostawiają słuchaczowi wybór co do metody ich odbioru.
"Czuję, że po raz pierwszy wraz z "Arrange The Molecule", w pewien sposób udało mi się stworzyć coś, co w uroczy sposób zapada w pamięć", mówi Gary Dassing opisując swój album. Ta "industrialna fuzja" brzmienia jest tak rytmiczna i szalona jak nigdy, podczas gdy to ciężkie wydawnictwo ma więcej melodii i struktur, niż dwie poprzednie płyty, tworząc w pewien sposób chaotyczny, kontrolowany świat noise, zdominowany przez taki poziom produkcji, który dosłownie was zmiecie!
 

Various Artists - Electronic Body Matrix 2

2017-10-09 (Aktualności)

Ponownie Alfa Matrix odsłania korzenie starej szkoły ruchu EBM, łącząc je ze współczesnym elektronicznym brzmieniem. Składanka oddaje hołd różnym gatunkom muzycznym muzyki elektronicznej z ostatnich dekad, łącząc pionierów, gwiazdy dzisiejszej sceny, obiecujące debiuty i artystów, którzy zasługują na to aby ich odkryć. Nie dajcie się zwieść, to nie jest zwykła reedycja klasyków new wave i EBM, "Electronic Body Music 2" zawiera wiele współczesnej muzyki!
Druga edycja prezentuje 76 zespołów na 4 płytach i zawiera wyjątkowy link z dostępem do kolejnych 40 grup, co daje łącznie 116 utworów.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]