AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Agrezzior - Strike Back

2017-09-26 (Aktualności)

Jesper i Mika z Autodafeh założyli Agrezzior jako projekt, gdzie różni artyści mogą sobie wzajemnie pomagać, we wszechstronnych muzycznych przedsięwzięciach. Agrezzior wydaje teraz swój trzeci album "Strike Back". Wydawnictwo to pokazuje, że wojownik jest w pełni wykwalifikowany, daje ciosy i sierpowe prosto w twarz na całej płycie. Album "Strike Back" jest pełen energii i nie pozostawi nikogo obojętnym. Jest wyważony, ostry i pochodzi ze starej szkoły EBM.
 

Shiv-R - Requiem for the Hyperreal

2017-09-25 (Aktualności)

Industrialny zespół Shiv-R powraca ze swoim 4-tym pełno wymiarowym albumem "Requiem for the Hyperreal", które serwuje zarówno fascynującą dokumentację siły iluzji i desperackie wołanie o coś prawdziwego. Przedstawiając prowokacyjny, mroczny i koronkowej struktury wizualny styl sprawia, że zespół jest potwornie uwodzicielski.
12 utworów na "Requiem for the Hyperreal" splata ponurą, dynamiczną strukturę, która różni się od industrialnej jazdy "Malediction" aż po przebojowy "Milk and Honey", z tekstami opisującymi personifikację strachu.

Metatron Omega - Illuminatio

2017-09-23 (Aktualności)

Trzeci album Metatron Omega jest kontynuacją opowieści z "Sanctum" i "Gnosis Dei". Pustelnik wędruje poza oświecenie, głęboko w postrzeganie Nieznanego.
Jest świadkiem hipnotycznych zaśpiewów kosmicznej Katedry na końcu życia. "Oświeceni" w swym hipnotycznym śpiewie jednoczą się, chcąc zbawić uniwersalnego ducha Ludzkości. Przekraczając wszystko, co jest materialne. Oświecając ducha, rzucają Wielki Cień na świat.
 

Diary of Dreams - Hell in Eden

2017-09-22 (Aktualności)

Muzycznie, "Hell in Eden" jest tak rozbudowany i energetyczny, jak żaden inny album w historii, ale jednocześnie jest ciepły, mroczny i delikatny. Dotknie was z pierwszymi nutami, budując fantastyczną wizję świata, kusząc, abyście całkowicie zatracili się w jego magii. Adrian Hates stworzył kolejne arcydzieło: 13 niewiarygodnie instensywnych i emocjonalnych hymnów, o szerokim spektrum nastrojów i kolorów, które składają się na tą wyjątkową konceptualną płytę. Adrian już teraz wymienia "Hell in Eden" wśród swoich ulubionych albumów.
 

Crisis Actor - The Dissonant Reality Show

2017-09-21 (Aktualności)

Crisis Actor na albumie "The Dissonant Reality Show" prezentuje tytułowy utwór w kolekcji różnych, dobrych remiksów i wydłużonych wersji, jak również przedstawia świetne remiksy dla takich kawałków jak 'Tor', 'Bringer of War' i 'Electronic Eye'. Na liście wykonawców można znaleźć tak znanych artystów jak Dead Voices On Air, Displacer, Iszoloscope i Tripswitch (który jest odpowiedzialny również za mastering), oraz zespoły, o których mogliście jeszcze nie słyszeć, czyli D-Echo Project, Xspance i Solid State.
 

Nine Seconds - Agent Provocateur

2017-09-19 (Aktualności)

Nine Seconds wydaje "Agent Provocateur". To już trzeci album tego tria EBM. Płyta zawiera potencjalne klubowe hity i kower "Black Saturday". Nad produkcją czuwał Stefan Poiss (mind.in.a.box). Teksty utworów swym zasięgiem obejmują trillery szpiegowskie, niespełnioną miłość i psychologiczne rozdroża, aż po hołd różnym horrorom filmowym i dla "1984". Nie jest to zespół, który w nudny sposób chowa się za klawiszami. Mając doświadczenie z ponad setki występów na żywo i bycia wsparciem dla różnych znanych grup, wiedzą, jak dać z siebie wszystko na scenie.


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]