AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Aktualności AlterNation - Najnowsze aktualizacje

Voyou - Houseman

2017-03-17 (Aktualności)

Wraz ze swoim projektem Voyou, Andy Düx i Udo Niebergall zdobyli parkiety taneczne i listy przebojów na całym świecie. CD zawiera aż 13 potężnych klubowych hitów, od znanych producentów muzycznych.
Oprócz klasycznego już "Houseman", który został cyfrowo zremasterowany przez Guido Fricke (Audion-X), wydawnictwo zawiera również drugi singiel "Radio Bostich", klubowy kawałek "The Ten Commandments", jak również wersję z lat 90-tych "Houseman".
Płyta jest ściśle limitowana, a jako specjalny bonus zawiera również dwa najnowsze remiksy w wykonaniu DJ Dominatrix!

 

Ost+Front - Fiesta de Sexo

2017-03-16 (Aktualności)

Ost+Front powracają, zapraszając uprzejmie na "Fiesta de Sexo!" Singiel jest ściśle limitowanym digipakiem zawierającym utwór tytułowy, wyjątkowe remiksy, dema i kowery.
Łącząc siły z legendą hard-elektro/elektro-punk, jaką jest Erk Aicrag (Hocico/Rabia Sorda), zapraszają na parującą energią "Fiesta de Sexo".
Limitowany MCD zawiera utwór tytułowy w wersji z albumu, jak również wcześniej nie wydane demo i trzy wyjątkowe remiksy w wykonaniu Rabia Sorda, Larva i Among The Living, z których każdy ma unikalny wkład danego zespołu.
Po drugie, artyści zmienili przebój Miley Cyrus "Wrecking Ball" w mocny metalowy hit z potężnym wokalem, przy udziale Ulrike Goldmann z Blutengel.
Co więcej, brytyjski elektro-popowy zespół Massive Ego zmienił utwór "Nein" w pełni klubowy kawałek, podczas gdy Krankheit nagrali wysoce agresywną wersję klasycznego już "Liebeslied."
 

Erdling - Supernova

2017-03-15 (Aktualności)

Nie można ich zatrzymać. Nie dalej jak rok po wydaniu debiutanckiego krążka, który odniósł spory sukces, ciężko pracujący kwartet, dowodzony przez Neilla Devin'a, dostarcza wybuchowego następcę, sprytnie zatytułowanego "Supernova".
"Supernova" jest bardziej ostra, mroczna i zagrażająca, zawiera znacznie bardziej dojrzałą wersję Erdling: przebojowego potwora, na którego składają się chwytliwe melodie i ciągłe zmagania w niemieckich tekstach, precyzja ciężkich gitarowych riffów, dudniąca maszyna rytmów i elektroniki.
Album będzie również wydany jako 2CD ekskluzywnej formie, z bonusowym remiksami, wersjami alternatywnymi i reinterpretacjami nowych utworów, w wykonaniu Marca Görtz'a z Caliban, To The Rats And Wolves, Heldmaschine, Andy Brings (ex-Sodom, Double Crush Syndrome) i Calibre Infinite.
 

This Morn Omina - Kundalini Rising

2017-03-14 (Aktualności)

Nadchodzi nowy album This Morn Omina "Kundalini Rising".
Coś ważnego się zbliża. "Niczym sycząca kobra, powoli wyłaniająca się z ciemności" - tak oto duet, składający się z założyciela, Mika Goedrijk'a i Karolusa Lerocq'a, który dołączył do składu w 2010, opisuje swóją dziewiątą płytę studyjną.
Dużą zmianę w tworzeniu ich muzyki stanowi fakt, że po raz pierwszy w historii, TMO nagrali dwa utwory wokalne.
Podczas gdy pierwszy krążek jest mocny i ekstatyczny, drugi buduje atmosferę, którą można łatwo zidentyfikować z tematem apokalipsy.
 

Beauty of Gemina - Minor Sun–Live in Zürich

2017-03-13 (Aktualności)

Po pełnej sukcesów europejskiej trasie zespołu, nadszedł czas aby geniusz, wokalista i autor tekstów, Michael Sele wraz ze swoją grupą zaprezentowali ostatni album "Minor Sun" w swoim mieście Zürich. Spektakularny koncert miał miejsce w legendarnym klubie X-TRA Limmathaus Club, 19 listopada 2016, będąc jednym z najjaśniejszych punktów w karierze muzyków. Ten bogaty digipak zawiera masę różnych wyjątkowych materiałów i zdjęć, w formie 40-stronnicowej wkładki.

DNR & DO - DNR & DO

2017-03-10 (Aktualności)

Johan Hellqvist i Erik Frankel znani jako DNR & DO, dojrzeli w końcu do tego, aby wydać swoją pierwszą EP-kę, mając na koncie już dwa single (Huvuden Skall Rulla i Vädergud).
DNR & DO gra chwytliwy electronic pop, z mocną produkcją i tekstami, które sprawią, że można dwa czy trzy razy nad nimi się zastanowić. Płyta spodoba się zarówno fanom Kite i Vanligt Folk, jak również miłośnikom indie pop.
 


Strony:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >]