AlterNation - magazyn o muzyce Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave i nie tylko
Phosgore
Dyskografia:

Zobacz zdjęcia:

Podobni wykonawcy:

Phosgore
Flo & Sonja

Phosgore
Warszawa klub No Mercy

Kraj:
Niemcy / Germany

Data powstania:
2008

Gatunek muzyczny:
ebm, industrial, powernoise, tbm

WWW:
http://www.phosgore.de
http://www.myspace.com/phosgore

Skład zespołu:

Flo
Sonja


Biografia:

Phosgore to założony w 2008 roku, jednoosobowy projekt Flo Dietza który po dziesięciu latach pracy jako DJ obracający się w klimatach elektro/EBM/industrialnych, postanowił, wykorzystać swoją znajomość klubowej sceny do tworzenia własnej muzyki. Niedługo po pierwszej promującej, samodzielnie wydanej CD ‘’Club Domination’’ Phosgore podpisał kontrakt z niemiecką wytwórnią ProNoize. Jednocześnie klubowa popularność numerów takich jak ‘’Hardcore Shit’’ czy ‘’Club Domination’’ stale rosła. Utwory Phosgore ‘’Fleisch’’ i ‘’Pain Tutorial’’ znalazły się na składankach “Extreme Stoerfrequenz 2” i na uwielbianej serii “Endzeit Bunkertracks” (vol.4) na której prezentują się najbardziej znani harshowi DJ-e świata.

Obecnie Phosgore osiągnął już znaczny dorobek artystyczny występując między innymi na Dark Dance Treffen (Niemcy), Schatten-Tanz Festival (Niemcy), i w najdłużej działającym na świecie dark klubie: Londyn Slimelight. Kiedy na scenie pojawia się Flo i piękna Sonja (towarzyszka live występów), widać tylko unoszący się w około pył (i od czasu do czasu słyszalne są krzyki rozgorączkowanych fanek). Dominacja w klubach na całym świecie – rozpoczęta.
Phosgore nie używa w swoich piosenkach, mrocznych, romantycznych tekstów i nie korzysta z wielobarwnych, plastikowych, klarownych wokali. Phosgore to żadne słodko bzyczące dźwięki, to bezkompromisowa muzyka dla bezkompromisowych odbiorców.

NO REMORSE / NO REGRET / NO COMPROMISE